• Łukasz Bąk
  Być może słyszeliście o wypadku, jaki miał miejsce kilka dni temu na trasie ekspresowej S8. Dwóch dżentelmenów najpierw niewinnie zajeżdżało sobie drogę, następnie zaczęli zalotnie i delikatnie ocierać się o siebie zderzakami, aż w końcu obaj doszli do wniosku, że lepiej będzie się zatrzymać. Stanęli więc, wysiedli z aut, obrzucili się czułymi słowy, a potem postanowili rozstrzygnąć spór za pomocą pięści. Gdy skoczyli ku sobie, przywalił w nich białoruski TIR.
 • Autostrada
  Będzie śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia przez urzędników obowiązków przy podpisywaniu umów koncesyjnych na budowę autostrady A2 między Koninem a Świeckiem, czyli tzw. autostrady Kulczyka – poinformował w niedzielę portal tvp.info.
 • Porsche Panamera Sport Turismo
  Odkąd mam dostęp do Netflixa, w zasadzie już w ogóle nie oglądam tradycyjnej telewizji. I wygląda na to, że prędko się to nie zmieni, bo na początku roku serwis udostępnił wszystkie 10 sezonów serialu „Przyjaciele” – 236 odcinków i 90 godzin czystej przyjemności. Od trzech tygodni każdy mój wieczór wygląda tak samo: około 20.30 idę usypiać najmłodszego syna, co – ku zdumieniu mojej żony – nie zabiera mi 10 minut jak jeszcze niedawno, tylko jakieś półtorej godziny. A to dlatego, że oglądamy sobie z młodym „Frjendsuf”.
 • Ciężarówka
  Jeśli Inweststarowi z Grupy Zasada uda się sprzedać akcje starachowickiej strefy, odświeży markę ciężarówek, z których słynęły Starachowice - pisze czwartkowy "Puls Biznesu".
 • Łukasz Bąk
  Najpierw była grzeczna i szarmancka „Randka w ciemno”, potem frywolny i przaśny „Rolnik szuka żony”, a następnie balansujący na granicy tolerancji i oburzenia „Ślub od pierwszego wejrzenia”.
 • Zimowa droga
  Sezon narciarski jest w pełni, dlatego coraz więcej osób decyduje się na wyjazd w góry. Sprawdź, jak przygotować samochód, a także o czym należy pamiętać, gdy wybierasz się w taką wyprawę.
 • E-słupki pojawiają się w Płocku i Warszawie
  Największy dostawca paliw rusza z budową sieci ładowarek - informuje w środę "Rzeczpospolita".
 • Kierowca białego Audi A3 Sportback niszczył samochody w Krakowie. Kadr z filmu
  Pewien kierowca białego Audi A3 Sportback zaszalał w Krakowie - uszkodził 17 samochodów. Całe zdarzenie zarejestrował osiedlowy monitoring.
 • Uszkodzone koło
  Prokuratura Rejonowa w Wieliczce wszczęła we wtorek śledztwo w sprawie zniszczenia samochodów oraz narażenia życia senatora PiS Zbigniewa Cichonia i członków jego rodziny – poinformował we wtorek PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie prok. Janusz Hnatko.
 • Łukasz Bąk
  Ponieważ dość często zdarza mi się wybrać gdzieś poza Polskę, to z dużą łatwością przychodzi mi porównywanie życia tu i tam. I na koniec roku mam dla was całkiem dobrą informację – nie mamy tak beznadziejnie, jak niektórzy twierdzą.