• Sebastian Karaś
  Pływak Sebastian Karaś, który jako pierwszy na świecie pokonał Bałtyk wpław, wrócił w środę wieczorem do Polski. Na nabrzeżu z szampanem czekała najbliższa rodzina, przyjaciele oraz mieszkańcy Kołobrzegu.
 • Rower w Kopenhadze
  Wakacje na rowerze kojarzą się z totalną wolnością. W dobie turnusów all inclusive mało kto jeszcze myśli o tym, że urlop można spędzić inaczej niż w wielkim kurorcie. A przecież to takie proste – dogadać się z rodziną lub przyjaciółmi, wziąć rowery i ruszyć przed siebie. Jednak chciałoby się zobaczyć więcej niż okolice swojego miasta. Może na rowerowe wakacje wybrać inny kraj? Świetna jest Dania.
 • Polskie żubry - atrakcja turystyczna wyspy Bornholm
  Stado żubrów z Polski, które pod koniec maja przybyło do kompleksu leśnego Almindingen na Bornholmie, powoli przyzwyczajają się do nowego otoczenia. Wkrótce żubry będą nową atrakcją turystyczną duńskiej wyspy.
 • Kompleks budynkow, jacht, helikopter, bezpieczeństwo i luksus. Wszystko to na sztucznej wyspie za 10 mln euro
  Leżąca w pobliżu wybrzeży Kopenhagi największa sztuczna wyspa na świecie została wystawiona na sprzedaż. By zostać jej właścicielem należy zapłacić jedynie 10 mln euro..
 • Bornholm błaga o pomoc. Prawie półtora metra śniegu
  Zasypana śniegiem duńska wyspa Bornholm na Bałtyku zaapelowała we wtorek o pomoc w odśnieżaniu dróg, gdyż wśród 43 tysięcy wyspiarzy już dają się odczuć braki lekarstw czy opału.