• Fabio Capello
  Włoch Fabio Capello podpisał kontrakt z Rosyjskim Związkiem Piłki Nożnej (RFS), na mocy którego został nowym selekcjonerem reprezentacji tego kraju. Capello zastąpił Dicka Advocaata. Umowa Holendra wygasła po mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie.
 • Fabio Capello selekcjonerem piłkarzy Rosji
  Włoch Fabio Capello został nowym trenerem reprezentacji Rosji - poinformowała krajowa federacja piłkarska. Szkoleniowiec zastąpił Holendra Dicka Advocaata, którego kontrakt wygasł po mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie.
 • Fabio Capello
  Kapitan piłkarskiej reprezentacji Rosji Andriej Arszawin napisał na swojej oficjalnej stronie internetowej, że nowym selekcjonerem kadry został Fabio Capello. Włoch na rozmowach w Moskwie był w czwartek i zakończyły się ono podobno sukcesem.
 • Fabio Capello
  Poważnym kandydatem na stanowisko trenera piłkarskiej reprezentacji Rosji jest były szkoleniowiec angielskiej drużyny Włoch Fabio Capello - napisał brytyjski "Daily Mail". Zdaniem gazety, wstępne rozmowy już zostały przeprowadzone.
 • Guus Hiddink
  Guus Hiddink został nowym szkoleniowcem Anży Machaczkała. Holender, który związał się z rosyjskim klubem półtorarocznym kontraktem, zastąpił na stanowisku zwolnionego w poniedziałek Jurija Krasnożana.
 • Fabio Capello
  Rosyjski klub piłkarski Anży Machaczkała zwolnił trenera Jurija Krasnożana. Według tamtejszych mediów jego następcą może być były selekcjoner reprezentacji Anglii Włoch Fabio Capello.
 • Fabio Capello
  Były szkoleniowiec piłkarskiej reprezentacji Anglii Włoch Fabio Capello poleciał do Moskwy na rozmowy z właścicielem klubu Anży Machaczkała, miliarderem Sulejmanem Kerimowem - podały rosyjskie tamtejsze media.
 • Fabio Capello
  Włoch Fabio Capello zrezygnował z funkcji trenera piłkarskiej reprezentacji Anglii - poinformowała tamtejsza federacja. Strony zakończyły współpracę ze skutkiem natychmiastowym. Szkoleniowiec podobno już dostał propozycję nowej pracy.
 • Fabio Capello
  Trener piłkarskiej reprezentacji Anglii Fabio Capello uważa, że każdy mecz trzeba traktować jak finał i przestrzega przed polskimi zawodnikami. Obie drużyny zagrają ze sobą w kwalifikacjach mistrzostw świata 2014.
 • Trener do piłkarzy: Wódka zmarnuje wam życie
  Nie tylko polscy piłkarze słyną z nadużywania alkoholu. Dzikie imprezy mają na swym koncie także reprezentanci Anglii. Nic więc dziwnego, że trener reprezentacji, Fabio Capello stara się wytłumaczyć piłkarzom, że zbyt bogate życie towarzyskie oznacza przedwczesny koniec kariery.