• Najbardziej stylowe pary świata
  Już lada dzień Walentynki, czyli święto wszystkich zakochanych, zaprzyjaźnionych i darzących się pozytywnymi uczuciami osób. To czas, kiedy możemy pokazać komuś, że bardzo nam na nim zależy. Wiele par szykuje na ten dzień coś wyjątkowego: kolację, kino lub po prostu wieczór we dwoje. W gwiazdorskim świecie znaleźliśmy duety, które pasują do siebie także stylowo i często goszczą w rubrykach modowych, dając przykład innym...
 • David Beckham
  Słynny były piłkarz David Beckham w 2016 r. zarobił każdego dnia 71 tys. funtów ze sprzedaży produktów opatrzonych własną marką - podały brytyjskie media. Anglik zajmuje obecnie 9. miejscu w rankingu najbogatszych sportowców świata magazynu "Forbes" (730 mln dol.)
 • David Beckham z synem Romeo
  Ledwo rok temu Davidowi stuknęła czterdziestka, ale dziś gwiazdor wydaje się dużo starszy, niż jeszcze dosłownie chwilę temu. To wina nieudanej stylizacji, czy przystojniak naprawdę mocno się zmienił...?
 • David Beckham
  Podczas gdy liczne gwiazdy futbolu wypoczywają na luksusowych jachtach na Morzu Śródziemnym słynny angielski piłkarz David Beckham wybrał spokojniejsze i... chłodniejsze rejony na spędzenie wakacji. Wraz z rodziną zaszył się w fiordach Islandii.
 • Victoria Beckham
  Na temat tego, ile pieniędzy wydaje Victoria na kosmetyki i zabiegi upiększające, krążą legendy, ale patrząc na jej najnowsze zdjęcia, naprawdę trudno nie pomyśleć, że to wszystko, co robi dla zachowania urody, chyba przestaje dawać zadowalające efekty... Zobaczcie i oceńcie.
 • David Beckham będzie aktorem
  David Beckham przyznał, że połknął aktorskiego bakcyla i chce zgłębić ten fach.
 • ślub Guya Ritchiego i Jacqui Ainsley
  Guy Ritchie po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu. Słynny reżyser i były mąż Madonny, poślubił modelkę Jacqui Ainsley. Na bajkowej ceremonii, która odbyła się w angielskim ogrodzie, stawiła się gwiazdorska śmietanka. Wśród gości znaleźli się między innymi Brad Pitt, David Beckham, George i Amal Clooney, Sting i Gwyneth Palrtow.
 • 1. Audrey Hepburn
  Audrey Hepburn została uznana za najlepiej ubraną Brytyjkę w historii. Zdaniem Wyspiarzy legendarna aktorka miała więcej klasy niż nawet ich własna królowa Elżbieta II. Zobaczcie, kogo jeszcze gwiazda "Śniadania u Tiffany'ego" pokonała w walce o miano największej brytyjskiej ikony stylu?
 • David Beckham
  David Beckham może mówić o wielkim szczęściu. Auto prowadzone przez niego zderzyło się z innym samochodem. Jak twierdzą świadkowie, życie byłemu piłkarzowi i jego 15-letniemu synowi uratowały poduszki powietrzne.
 • Angela Merkel
  Lista VIP-ów zaproszonych na mecz finałowy mistrzostw świata w piłce nożnej, była bardzo długa. Na trybunie honorowej zasiadła m.in. kanclerz Niemiec Angela Merkel oraz prezydent tego kraju Joachim Gauck. Choć w finale Niemcy grali z Argentyną, spotkanie ze specjalnej loży oglądał również Władimr Putin i jego minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow. Zobacz zdjęcia!