• Kobieta wykonująca demakijaż
  Bożena Społowicz, autorka książki "Skin coach. Twoja droga do pięknej i zdrowej skóry", zachęca do zrezygnowania z wacików do oczyszczania skóry. Poleca, by zamienić je na kompresy bawełniane.
 • Demakijaż
  Bożena Społowicz - skin coach i autorka książki "Skin coach. Twoja droga do pięknej i zdrowej skóry" - zachęca do rezygnacji z wacików do oczyszczania skóry.
 • Mycie twarzy
  Liczy się nie tylko to, jakiego kosmetyku używasz, ale nawet sposób rozprowadzania go na twarzy!
 • Krzysztof Ibisz
  Magda Cielecka zdradziła mu, że straciła kawałek ucha, Cleo opowiedziała dlaczego już nie ufa mężczyznom, a Otylia Jędrzejczak przypomniała sobie co powiedziała podczas pierwszego wywiadu nad zieloną wodą basenu w Rudzie Śląskiej. Krzysztof Ibisz wie, jak nakłonić znane kobiety na intymne zwierzenia. Kogo jeszcze chciałby gościć w swoim programie "Demakijaż", zdradził w rozmowie z dziennik.pl.
 • sylwestrowy makijaż w Pytaniu na śniadanie
  Temu, kto wymyślił ten materiał, szczerze gratulujemy! Ten film po prostu trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć, że ludzka kreatywność nie zna granic.
 • Marcelina Zawadzka
  Miss Polonia 2011 bardzo dba o skórę twarzy. Stara się nie nadużywać produktów do makijażu, by nie obciążać cery, stosuje też naturalne, hipoalergiczne kosmetyki, zarówno do pielęgnacji, jak i do makijażu.
 • Kosmetyki do demakijażu
  Zanieczyszczenia zewnętrzne, sebum, kosmetyki do makijażu – wszystko to odkłada się na naszej skórze w ciągu dnia. Nawet idealna cera, w przypadku niedokładnego oczyszczenia możne zacząć sprawiać problemy. Po co sięgnąć, by skutecznie oczyścić skórę przed snem? Wspólnie ze sklepem internetowym Agito.pl przedstawiamy najpopularniejsze rodzaje kosmetyków do demakijażu.
 • Demakijaż
  Rynek kosmetyczny ma do zaoferowania całą gamę produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Obecnie producenci kładą nacisk na kosmetyki oczyszczające twarz. Ponieważ gładka cera jest podstawą makijażu, w ofercie największych firm kosmetycznych znalazły się szczoteczki oczyszczające skórę twarzy czy specjalne ściereczki umożliwiające szybki i łatwy demakijaż oraz oczyszczające pory.