• E dodatki do żywności
  Litera "E" na etykiecie produktu spożywczego i towarzyszący jej numer kojarzą się głównie z niezdrowymi konserwantami. Pod tym symbolem mogą się jednak kryć także nieszkodliwe związki, jak np. naturalne barwniki lub przeciwutleniacze.
 • Beata Szydło i Jarosław Kaczyński
  Do tej pory wysokość nagród dla Beaty Szydło była utrzymywana w ścisłej tajemnicy, teraz wiadomo, ile z tego tytułu trafiało na jej konto.
 • Futrzane dodatki
  Jak zaaranżować w pomieszczeniu futrzane dodatki? O tym, co jest modne, opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" ekspertka urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska. Jakie narzuty na łóżko wybrać? Jak utrzymać ich czystość?
 • Mieszkanie
  Dodatki, dekoracje to coś, o czym w mieszkaniu nie wolno zapomnieć. Odpowiednio dobrane mogą sprawić, że przestrzeń stanie się stylowa, bardziej przytulna i poczujemy się jak w domu. Co wybrać? W tym sezonie na pierwszym planie znalazły się wyraziste kolory, złote akcenty i odrobina tropikalnych detali.
 • wojsko polskie żołnierz
  Nie jest prawdą, że żołnierze WOT chcą dodatków za służbę w weekendy; dowódca wojsk nakazał jednak przygotowanie koncepcji rekompensaty trudów służby dla żołnierzy zawodowych, którzy pracują w soboty i niedziele - poinformował rzecznik Dowódcy WOT ppłk Marek Pietrzak.
 • Ekspertka od urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska pokazała meble i dodatki inspirowane przeszłością. Jak z ich pomocą urządzić mieszkanie?
 • Górnik
  "I wszystko hula, mniej lub bardziej, ale hula. Zobowiązania są płacone. A w eter idzie, że dokładamy do górnictwa, że barbórki są, czternastki... Największą propagandą antygórniczą jest to całe mówienie o barbórkach, talonach na węgiel, posiłkach regeneracyjnych – jako o dodatkach. To jest fundusz płac"  - mówi Wacław Czerkawski, wieloletni wiceprzewodniczący Związku Zawodowego Górników w Polsce, wcześniej pracował jako górnik w nieistniejącej już kopalni Jowisz w Wojkowicach. Był też spikerem na stadionie Górnika Wojkowice.
 • Straż pożarna
  Wprowadzenie rocznego dodatku do emerytury dla członków ochotniczych straży pożarnych (OSP) w wysokości 20 zł za każdy rok aktywnej służby - to główne założenie projektu nowelizacji ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, autorstwa klubu Kukiz'15.
 • Sędziowie Trybunału Konstytucyjnego
  Wynagrodzenie zasadnicze sędziów Trybunału Konstytucyjnego to 23,1 tys. zł brutto - podało Biuro TK. Przysługują im też różne dodatki i odprawy, do których mają prawo m.in. inni sędziowie, prokuratorzy, a także pracownicy urzędów państwowych i "mundurówka".
 • Pieniądze
  Od jutra zwaloryzowane zostają wszystkie świadczenia emerytalno rentowe. Jednak z powodu deflacji, czyli spadku cen towarów waloryzacja będzie niewielka i przeciętna emerytura może wzrosnąć zaledwie o 4 złote - podkreśla w rozmowie z IAR rzecznik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Wojciech Andrusiewicz.