• Kobieta oczekująca na rozmowę kwalifikacyjną
  Nieustannie wysyłasz CV, a Twój telefon milczy – co robisz źle? Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas tworzenia CV oraz samej rozmowy rekrutacyjnej.
 • Kobieta przy biurku
  W średniowieczu moment oznaczał 90 sekund. Obecnie często nie doceniamy tak krótkich jednostek czasu. Tymczasem w półtorej minuty można napisać zaległego maila, zaktualizować listę zadań czy oddzwonić do podwykonawcy – to naprawdę sporo. Jak nie przegapić takich chwil i maksymalnie je wykorzystać?
 • Martyna Wojciechowska
  Podróżniczka przekonuje, że kraniec świata może mieć wiele znaczeń, dlatego podejmuje każde trudne wyzwanie i pokazuje historie, obok których nie można przejść obojętnie. Jej program ma już dziesięć lat, a to oznacza ponad osiemdziesiąt odcinków, siedemdziesiąt odwiedzonych krajów i pół tysiąca dni w drodze. W jubileuszowym sezonie programu „Kobieta na krańcu świata” prowadząca zaprosi widzów do najdalej na północ wysuniętej osady ludzkiej na Spitsbergenie, Salwadoru i Czadu.
 • Paulina Krupińska
  Modelka uważa swój ślub za naturalne rozwinięcie ponadczteroletniego związku. Jako osoba pragmatyczna i twardo stąpająca po ziemi nie łączyła tego wydarzenia z nadmiernymi emocjami. Podróż poślubną również planuje na spokojnie – twierdzi, że na razie wyjedzie na krótkie wakacje z całą rodziną, na wyprawę tylko z mężem musi jednak jeszcze trochę poczekać.
 • Ile Polacy płącą za miłość?
  Mówi się, że miłość jest bezcenna. Czy na pewno? Wyniki wielu badań pokazują, że każdy, kto chce ją zdobyć i utrzymać, musi liczyć się z wydatkami, które pomagają osiągnąć wymarzony cel – kochania i bycia kochanym. Co więcej, wcale nie są to małe wydatki.
 • Czym najskuteczniej uwodzą kobiety?
  Kobiety uwodzą mężczyzn od wieków, ale robią to tak subtelnie, że najczęściej są oni zupełnie nieświadomi gry, w jaką zostali uwikłani. Mało tego, dwoją się i troją, by zwrócić na siebie uwagą kobiety, która... no właśnie... przeprowadza na nich skomplikowany proces, wskutek którego zostanie zdobyta przez mężczyznę, którego sama wskazała i odpowiednio „zmotywowała”...
 • Szczęśliwa kobieta
  W kawalerce Łukasza Jakóbiaka gościem był Robert Rutkowski. Psycholog opowiedział, jak wywołać szczęście i radość w samym sobie.
 • Kobieta leży na trawie
  Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, jak to się dzieje, że każdego dnia masz energię, aby wstać z łóżka i stawiać czoła codziennym obowiązkom? Najczęściej uważamy to za oczywiste, traktując samych siebie jak mechanizm perpetuum mobile, nie poświęcając tematowi zbyt wiele uwagi. Refleksja przychodzi zazwyczaj dopiero wtedy, gdy pewnego dnia nagle energia znika, a my zupełnie nie mamy zasobów na to, aby wstać, działać i osiągać swoje cele.
 • Kobieta w łóżku
  Utarło się, że od tego którą nogą wstaniemy, zależy cały nasz dzień. Jednak o tym jak rozpoczniemy poranek, decydujemy sami. Wymówki w stylu „wstałem lewą nogą”, mogą bowiem zadziałać jak fatum i sprawić, że do wieczora będzie nam towarzyszyć zły humor. Co więc zrobić, aby każdy dzień miał dobry start?
 • Angela Ponce
  Po wpisaniu w wyszukiwarce internetowej imienia i nazwiska Angela Ponce, na jednym z pierwszym miejsc można znaleźć artykuł o jednoznacznie brzmiącym tytule "Totalne upokorzenie kobiet. Po raz pierwszy w historii zmiennopłciowiec będzie reprezentował kraj na konkursie piękności"... Hiszpanie mają chyba jednak zupełnie inne zdanie na ten temat, skoro uznali, że 26-latka jest najlepszą kandydatką do tego, by uczestniczyć w prestiżowej rywalizacji...