• Karol Straburger
  Życie trzeba przeżyć ciekawie – powiedział aktor Karol Strasburger, który w niedzielę obchodzi 70. urodziny. Gospodarz popularnej „Familiady” w rozmowie z PAP przyznał też, że najbardziej lubi, kiedy ludzie są "po prostu pogodni".
 • Karol Straburger, Szymon Majewski
  Od kilku dni wszyscy zastanawiają się nad tym, czy czystki w TVP dotkną także nieśmiertelną dotąd "Familiadę" i jej prowadzącego, Karola Strasburgera. Szymon Majewski uważa, że to bardzo prawdopodobne.
 • Karol Strasburger
  Czystki kadrowe w Telewizji Polskiej trwają od pół roku, a swoich pozycji nie mogą być pewni nawet pracownicy z wieloletnim stażem. Karol Strasburger martwi się o dalsze losy "Familiady" i apeluje do władz stacji, by szanowały jego dotychczasową pracę.
 • Familiada
  W jednym z odcinków "Familiady" wystąpiła drużyna "dziennikarzy", która zmierzyła się z pytaniem o największe kraje świata. Zobaczcie, jak sobie poradzili. Jak myślicie, czy oni tak na serio?
 • Karol Strasburger i jego słynne "suchary" to już niemal zjawisko kultowe. Prezenter "Familiady" mimo upływu lat nie wychodzi z formy, a jego ostatni dowcip właśnie podbija Internet.
 • Karol Strasburger jako prowadzący teleturniej "Familiada", stał się znany z dość żenujących dowcipów opowiadanych na rozpoczęcie każdego odcinka programu. Czy to właśnie jego "suchary" wciąż przyciągają widzów przed ekrany?
 • Rozumiemy, że kamery, światła i obecność słynnego prowadzącego, Karola Strasburgera mogą zestresować uczestników "Familiady" i wpływać na logikę ich myślenia. Jednak niektóre odpowiedzi są tak absurdalne, że wciąż wprawiają nas w osłupienie. Pamiętacie panią, która stwierdziła, że więcej niż jedno zwierzę, to lama? Zobaczcie, co zdaniem tej uczestniczki rozprasza mrok.
 • Dowcipy Karola Strasburgera, które jako prowadzący "Familiady" opowiada na rozpoczęcie każdego odcinka teleturnieju, przeszły już do legendy. Choć internauci przypięli mu łatkę "króla sucharów", on nie zamierza zaprzestać swoich praktyk. Oto, jakim żartem ubawił widzów w ostatnim odcinku.
 • Gwiazdy "Pytania na śniadanie" w "Familiadzie"
  Prezenterzy porannego programu Telewizji Polskiej, "Pytanie na śniadanie" wzięli udział w kultowym teleturnieju "Familiada". Pieniądze wygrane podczas rywalizaji, zostaną przekazane na cele charytatywne. Zobacz, jak gwiazdy śniadaniowej audycji zaprezentowały się w show Karola Strasburgera.
 • Polskie programy telewizyjne z najdłuższym stażem
  Charyzmatyczna osobowość prowadzącego? Duża dawka emocji dla widzów? A może po prostu ciekawy format? W czym tkwi sekret telewizyjnych programów, które od lat są obecne na antenie i cieszą się niesłabnącą popularnością? Oto rodzime produkcje, które mogą poszczycić się najdłuższym stażem.