• Monika Olejnik, Maja Włoszczowska i Beata Tadla
  Wczoraj wieczorem w Warszawie odbyła się gala finałowa plebiscytu Kobieta roku organizowanego po raz 26 przez magazyn "Twój Styl". W tym roku do grona nagrodzonych dołączyła Maja Włoszczowska, ale na imprezie nie zabrakło tez innych znanych pań. Oto, kto się pojawił.
 • Helena Norowicz
  Helena Norowicz była kilka dni temu gościem specjalnym na spotkaniu promocyjnym nowych produktów Schwarzkopf Professional stworzonych z myślą o potrzebach dojrzałych włosów. Aktorka i modelka zdradziła gościom swoje sposoby na zadbaną fryzurę w każdym wieku. Zobaczcie, jak pięknie wyglądała.
 • Gwiazdy na Sephora Trend Report 2015
  Publiczne pokazywanie się bez makijażu to nie problem dla polskich gwiazd. Zofia Ślotała, Katarzyna Zielińska, Helena Norowicz i Kamila Szczawińska chętnie wychodzą z domu nawet bez podkładu i tuszu do rzęs. Lubią uczucie swobody, jakie daje im naturalny wygląd.
 • Kampania Bohoboco wiosna/lato 2015
  Najnowsza kampania odsłania wiosenno-letnią kolekcję duetu BOHOBOCO czyli Michała Gilberta Lacha oraz Kamila Owczarka. Jej bohaterkami zostały dwie niezwykłe kobiety - top modelka Magdalena Jasek oraz charyzmatyczna aktorka Helena Norowicz.