• System monitoringu miejskiego
  Czy zastanawiali się Państwo kiedyś, jak produkuje się telefony? I czy popularne powiedzenie o „małych chińskich rączkach” składających elektronikę jest jeszcze prawdziwe? Dzięki Huaweiowi miałem okazję to sprawdzić.
 • AI – artificial intelligence z angielskiego, SI – sztuczna inteligencja – po Polsku. Te skróty szturmem zdobywają smartfonowy świat, a prym w ich stosowaniu wiodą Koreańczycy i Chińczycy.
 • Na zdjęciu Huawei P20 Pro i Samsung Galaxy S9+
  Pytanie niby proste, za to odpowiedź trudna. Bo każda z firm zwraca uwagę na inne okresy.
 • Huawei MediaPad M5 10
  Huawei mocno pracuje nad tym, by być w Polsce technologiczną marką numer 1. Pod względem ilości sprzedanych smartfonów jest tuż za Samsungiem, pod względem ilości sprzedanych tabletów wg. danych GfK Polonia jest liderem rynku. Tyle, że popyt na nie konsekwentnie maleje. Gdy ekrany w telefonach stają się coraz większe, coraz mniej ludzi widzi sens kupowania kolejnego urządzenia bez jakiejś wartości dodanej. I uczciwie muszę przyznać, że coś w tym jest, sam złapałem się na tym, że mój stary iPad leży pod stertą nieprzeczytanych gazet, a ja nie mam specjalnej potrzeby sięgania po niego – smartfon w zupełności mi wystarcza. Dlatego też byłem bardzo ciekawy, czy MediaPad M5 10 zmieni moje przyzwyczajenia.
 • P20 Pro
  Huawei P20 Pro to najnowszy flagowiec chińskiego koncernu. Jako pierwszy smartfon na świecie został uzbrojony w potrójną kamerę z tyłu telefonu. Dołóżcie do tego mocny procesor, 6GB pamięci RAM i ekran OLED i mamy przepis na sukces. Czy jednak Huawei udało się ten przepis zrealizować? Sprawdźmy. psav linki wyróżnione
 • Huawei MediaPad M5 10
  Rynek tabletów od kilku lat maleje w bardzo szybkim tempie. Coraz większe ekrany w smartfonach skutecznie zniechęcają do ich zakupów. Jednak Huawei konsekwentnie prze do przodu, wprowadzając nowe modele i zwiększając swój udział w polskim rynku.
 • Huawei Mate 10 Pro
  Na przesłuchaniu przed senacką komisją wywiadu, szefowie amerykańskich tajnych służb stwierdzili, że amerykańscy obywatele – ze względów bezpieczeństwa  nie powinni używać produktów Huawei i ZTE. Koncern jednak stanowczo odrzuca te oskarżenia.
 • Smartwatch Huawei
  Najnowszy patent Huawei pokazuje, że firmie udało się rozwiązać największą bolączkę użytkowników smartwatchy - zbyt mały ekran, by go wykorzystać wszystkie funkcje aplikacji.
 • Huawei Mate 10 Pro
  Chińczycy w końcu wyprodukowali telefon, który z otwartą przyłbicą może stanąć do walki z topowymi smartfonami innych marek. W dodatku są konkurencje, w których pozostawia je w pokonanym polu.
 • Huawei MateBook X
  Mobilność, mobilność i jeszcze raz mobilność. Notebook Huaweia jest genialnie wręcz kompaktowy i łączy idealnie zalety małego urządzenia przenośnego z biurowymi możliwościami zwykłego komputera. Co niestety nie znaczy, że jest idealny. Do tego trochę mu brakuje.