• Kadr z filmu "Thor: Ragnarok". Polska premiera 24 października 2018 roku
  Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem. Polska premiera filmu 25 października.
 • Hulk
  Ja podaje oficjalna strona Zenita Petersburg, klub doszedł do porozumienia z SIPG Szanghaj w sprawie transferu Hulka. Chińczycy zapłacili za 29-letniego reprezentanta Brazylii 55,8 mln euro. To najwyższy transfer w historii rosyjskiej piłki nożnej.
 • Mark Ruffalo w filmie "Avengers: Czas Ultrona"
  Do premiery filmu "Avengers: Czas Ultrona" jeszcze ponad dwa miesiące, ale już rozpoczęły się spekulacje na temat kolejnych produkcji o superbohaterach ze świata Marvela.
 • "Strażnicy Galaktyki" są wyśmienici i zarabiają miliardy dolarów
  Wydawcy komiksów o superbohaterach przenoszą na wielki ekran swój sposób opowiadania fabuły – w kinach rozpędu nabierają monstrualne, rozpisane na dziesiątki filmów historie z setkami postaci i przeplatającymi się wątkami.
 • Neymar
  Skład reprezentacji Brazylii na mundial 2014:
 • Hulka
  Atrapę bomby ze zdjęciem Hulka znaleziono na boisku treningowym Zenitu St. Petersburg. Zdaniem miejscowych mediów kilku doświadczonych piłkarzy rosyjskiej drużyny jest niezadowolonych, że klub wydał ponad 100 mln euro na Brazylijczyka oraz Belga Axela Witsela.
 • Hulk
  FC Porto wygenerowało największe w Europie profity podczas wakacyjnej przerwy na piłkarskich transferach. Mistrzowie Portugalii zyskali 50,5 mln euro.
 • Hulk
  Piłkarski mistrz Rosji zatrudnił reprezentanta Brazylii Hulka i Belga Axela Witsela. Jak podają miejscowe media oba zakupy kosztowały klub ok. 80 milionów euro. Kontrakty z zawodnikami zostały podpisane na pięć lat.
 • Leo Messi
  Argentyna pokonała Brazylię 4:3 (2:1) w towarzyskim meczu piłkarskim rozegranym w New Jersey. Trzy bramki dla zwycięzców zdobył Lionel Messi. Napastnik Barcelony na listę strzelców wpisał się w 32., 34. oraz 84. minucie.
 • Hulk (z lewej) w nowej fryzurze
  Hulk, najlepszy piłkarz ligi portugalskiej, zainkasował 50 tys. euro za pomalowanie włosów na kolor złoty. Nowy wizerunek brazylijskiego napastnika FC Porto stanowi jeden z elementów kampanii reklamowej.