• Lekarz bada tarczycę
  Jakie błędy pacjenci najczęściej popełniają w trakcie wizyty u lekarza?
 • Kobieta u lekarza
  Większość chorób można wyleczyć lub skutecznie załagodzić ich objawy, jeśli są zdiagnozowane na wczesnym etapie rozwoju. Dlatego nie czekaj na objawy schorzeń, lecz regularnie się badaj. Oto podpowiedzi dla kobiet od 30. roku życia.
 • Lekarz bada dziewczynkę
  Premier Beata Szydło poleciła Ministerstwu Zdrowia dokonanie zmian w projekcie ustawy o podstawowej opiece zdrowotnej, tak by pediatrzy mogli w przyszłości, tak jak obecnie, leczyć w placówkach POZ dzieci i młodzież do 18. roku życia.
 • doktor lekarz senior ciśnienie badanie
  Minister zdrowia Marian Zembala ma sposób na to, aby w Polsce było więcej lekarzy geriatrów. Od października ruszą szkolenia z geriatrii dla internistów. Lekarze jednak zastanawiają się czy to dobry pomysł. Dodają, że w ten sposób może zabraknąć internistów.
 • Mężczyzna u lekarza
  Wielu mężczyzn bardziej niż o swoje zdrowie dba o swój samochód czy elektroniczne gadżety. A wizyta u lekarza to dla nich… przykry obowiązek. Czas to zmienić i zadbać o zdrowie! Lek. med. Agnieszka Motyl - kierownik ds. Jakości Medycznej z Centrum Medicover podpowiada, jakie badani powinien wykonać świadomy mężczyzna.
 • Najgorzej w ocenie pacjentów wypadają ginekolodzy, psychiatrzy i interniści
  Wolimy, gdy leczy nas kobieta. Mężczyzna w białym fartuchu w naszej opinii jest mniej zdyscyplinowany oraz częściej popełnia wykroczenia – przeważnie... seksualne. A komu wystawiamy najgorsze oceny? Oto ranking najmniej lubianych lekarzy.