• Irma przeszła przez Miami
  Gdy czoło huraganu Irma znajdowało się w niedzielę o 200 km od Miami, ruch w liczącej 2,6 mln mieszkańców florydzkiej metropolii był już częściowo sparaliżowany: woda wypływająca ze studzienek kanalizacji zalała ulice na wysokość metra.
 • Zniszczenia po huraganie Irma
  Prezydent Donald Trump ogłosił w niedzielę Florydę rejonem stan klęski żywiołowej co umożliwa uruchomienie pomocy ze środków federalnych dla ofiar żywiołu. Trump ogłosił też, że "bardzo szybko" uda się na Florydę.
 • Irma dotarła na Kubę
  Potężny huragan Irma szaleje nad środkową Kubą. W sobotę potężne uderzenia wichru wiejącego w porywach do 256 km/h w historycznych kubańskich miastach Remedios i Caibarien unosiły ze sobą całe budynki, zrywały linie elektryczne, wyrywały z korzeniami drzewa.
 • Huragan "Irma"
  Huragan Jose, który w piątek zbliżył się na 700 km do Małych Antyli, jest "skrajnie niebezpieczny" - podało amerykańskie Krajowe Centrum ds. Huraganów (NHC). Gubernator Florydy wzywa do podporządkowania się nakazowi ewakuacji wobec zbliżania się huraganu Irma.
 • Huragan "Irma"
  Klub hokejowej ligi NHL Florida Panthers wynajął specjalny samolot dla swoich zawodników. Wraz z rodzinami muszą opuścić Florydę z powodu szalejącego u wybrzeży Stanów Zjednoczonych huraganu Irma.
 • Huragany Irma i Katia
  Huragan Irma dotarł do brytyjskich wysp Turks and Caicos i przesuwa się na północny zachód. Do Wysp Zawietrznych na Morzu Karaibskim zbliża się z kolei huragan Jose, a w Zatoce Meksykańskiej przybiera na sile huragan Katia. Skąd biorą się imiona huraganów i czym różnią się one od innych cyklonów?
 • Huragan Irma
  Amerykańskie Centrum ds. Huraganów w Miami wydało komunikat, że Irma zagraża całej Florydzie. Dotąd przeszła nad wyspami Saint Maarten i Saint-Barthélemy, doszczętnie je pustosząc. Prędkość huraganu sięga 300 km/h, co sprawia, że został zaliczony do ostatniej, 5 kategorii w skali Saffira-Simpsona.
 • Irma pisze list do Pana
  19 września, do naszych sklepów trafił debiutancki album Irmy, "Letter To The Lord". Dzień przed premierą artystka zaprezentowała się w "Tańcu z gwiazdami".