• Sony Xperia XZ Premium
  Pisanie o telefonach z każdym kolejnym miesiącem staje się coraz trudniejsze. Z rozrzewnieniem wspominam nie tak dawne w końcu czasy, gdy mogłem dokopać jakiejś firmie, wytykając ewidentne niedoróbki. A teraz? Wciąż poruszam się w kręgu słów: świetny, znakomity, doskonały, co powoli staje się nudne. Gdy więc dostałem do testów Xperię XZ Premium miałem nadzieję, że będę mógł sobie znów poużywać. Niestety – flagowy smartfon Sony nie dał mi najmniejszych szans.
 • Moto G5 Plus
  Gdy parę miesięcy temu na konferencji Motoroli jej ważny menadżer z poważną miną twierdził, że firma chce być numerem trzy (a może nawet dwa) na polskim rynku, patrzyłem na niego z pewnym zdziwieniem. Dziś dalej się dziwię, ale już trochę mniej. Wszystko za sprawą Moto G5 Plus.
 • HTC U11 - widok plecków
  Wszystkie pokazane w 2017 r. flagowe smartfony są bardzo dobre. A gdybym miał wskazać ten naj, byłby to HTC U11.
 • Alcatel A5 LED
  Najbardziej lubię smartfony, na które producent ma jakiś pomysł. Dzięki temu nie są to bezpłciowe urządzenia, jakich pełno na rynku, ale telefony z zębem i charakterem. Alcatel A5 LED do takiego tytułu aspiruje.
 • Sesja ONZ
  Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych wybierze w piątek w tajnym głosowaniu pięciu niestałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ na lata 2018-19. Jedynym kandydatem z grupy państw Europy Wschodniej (EEG) jest Polska.
 • LG K10 2017
  LG K10 2017 to niedrogi, dobrze wykonany i dobrze działający telefon. Kto nie potrzebuje w smartfonie wodotrysków, spokojnie może skierować swój wzrok w stronę tego urządzenia.
 • Samsung Galaxy S8 Plus
  Po ponad dwóch tygodniach używania Galaxy S8 Plus mam nieodparte wrażenie, że to miał być zupełnie inny telefon, a z projektu wycofano się za pięć dwunasta. W efekcie klienci dostali do rąk piękny, ale niedopracowany plan B.
 • Huawei Mate Porsche Design
  Jeżeli ktoś sądzi, że najnowsze flagowce Samsunga czy LG są najdroższe, jest w błędzie. Najdroższy jest… Huawei. I szczerze mówiąc, nie mam problemu z jego ceną. To po prostu telefon, który z założenia ma kosztować za dużo.
 • Telefon Nubia Z11
  LG G6 czy Samsung Galaxy S8 - umysły smartfonowych maniaków rozpala walka pomiędzy nowymi flagowcami, które właśnie wkraczają na polski rynek. Ale ci, którzy lubią wydawać swoje pieniądze rozsądnie, powinni spojrzeć zupełnie gdzie indziej - na przykład na Nubię Z11.
 • Dopalacze
  Komisja Europejska wystąpiła z inicjatywą poddania kontroli oraz sankcjom karnym w krajach UE nowego syntetycznego narkotyku (dopalacza), który pojawił się na europejskim rynku, czyli akrylofentanylu.