• Stany Zjednoczone zrobiły wszystko, co mogły, aby udzielić pomocy ws. wyjaśniania katastrofy smoleńskiej i przekazać te - dość ograniczone - informacje, którymi dysponowaliśmy; nie widzimy nic więcej, co moglibyśmy zrobić - mówi PAP ambasador USA w Polsce Paul W. Jones.
 • Dawid "Cygan" Kostecki
  Roy Jones Jr. to legenda, ale jestem przygotowany na walkę z najlepszymi. Bardzo go szanuję, jednak wyjdę na ring po to, aby zrobić swoje i wygrać - zapowiada Dawid "Cygan" Kostecki, który 30 czerwca w Łodzi zmierzy się ze słynnym amerykańskim bokserem.
 • Klaas-Jan Huntelaar
  Piłkarze Schalke 04 Gelsenkirchen pobili się na treningu. Jermaine Jones i Klaas-Jan Huntelaar skoczyli sobie do oczu na zajęciach przed meczem Bundesligi z FC Augsburg.
 • Aston Kutcher i jego partnerki
  Utalentowany facet po trzydziestce z mnóstwem chłopięcego uroku i ogromnym powodzeniem u kobiet rozstaje się z kolejną "miłością życia". Kilka miesięcy temu modelka Sarah Leal przyznała się do tego, że miała erotyczną przygodę z Ashtonem Kutcherem. Jej publiczne wyznanie stało się gwoździem do trumny małżeństwa Kutchera z Demi Moore. Jednak oprócz jednorazowej przygody z panią Leal, gwiazdor utrzymywał szereg znajomości, z którymi nie próbował się kryć. Podobno kobiety przyciągają podobnych facetów... czy ta zasada działa również w drugą stronę? Oto te miłostki Ashtona Kutchera, o których media mówiły najwięcej!
 • Phil Jones
  Działacze Manchesteru United poinformowali o pozyskaniu z Blackburn Rovers utalentowanego obrońcy Phila Jonesa. Według lokalnych mediów 19-letni piłkarz kosztował około 17 milionów funtów (prawie 25 milionów euro).