• Katarzyna Cichopek, Olga Frycz, Anna Mucha
  Olga Frycz w swoim ostatnim wywiadzie wsadziła kij w mrowisko, ujawniając kulisy pracy na planie "M jak miłość". Na jej wypowiedź błyskawicznie zareagowały gwiazdy, które wciąż występują w serialu, czyli Anna Mucha i Kasia Cichopek.
 • Małgorzata Rozenek, Kasia Cichopek, Omenaa Mensah
  O celebrytach w polskim show biznesie zwykło się mówić źle. Do bywalczyń salonów przylgnęła łatka pięknych, ale próżnych i głupich gwiazdeczek, które nie mają wiele do powiedzenia. Tymczasem wśród nich są takie, które mogą poszczycić się wyższym wykształceniem i tytułami naukowymi.
 • Kasia Cichopek i Tomasz Niecik w "Twój Puls"
  Kasia Cichopek potrafi tańczyć, co udowodniła wygrywając show "Taniec z gwiazdami". Jednak kiedy w programie "Twój Puls" postanowiła popląsać u boku gwiazdy disco polo, Tomasza Niecika, stała się obiektem drwin internautów. Czy zasłużenie?
 • Początki "M jak miłość": Piotrek podrywa Kingę
  Jak zaczął się słynny romans w "M jak miłość"? Paweł Zduński (Marcin Mroczek) wypytywał Kingę (Kasia Cichopek) o jej komputer. Scena z początków najpopularniejszej polskiej telenoweli właśnie trafiła do sieci i błyskawicznie stała się hitem. Zobaczcie podryw "na komputer".
 • Katarzyna Cichopek, Filip Chajzer, Marcin Mroczek
  Ostatni nagły wzrost kursu franka, przyprawił o ból głowy tysiące Polaków. Okazuje się, że wśród nich celebryci. Myśleliście, że postaci z okładek kolorowych gazet pławią się w luksusie? Byliście w błędzie. Oto kilka przykładów znanych osobowości, które zaliczają się do grona "frankowiczów".
 • Katarzyna Cichopek
  Kasia Cichopek straciła emitowany w Polsat Cafe program "Sexy mama" i obecnie musi zadowolić się jedynie rolę w serialu "M jak miłość". Zdaniem jednego z tabloidów, celebrytka musiała więc nauczyć się życia bez luksusów.
 • Anna Mucha i Katarzyna Cichopek na planie serialu "M jak Miłość" / zdjęcie z oficjalnego profilu Katarzyny Cichopek
  Katarzyna Cichopek zapewnia, że mimo napiętego harmonogramu dobrze radzi sobie z łączeniem obowiązków mamy z pracą na planie "M jak miłość". Aktorka wspólnie z Anną Muchą, która również ma małe dzieci, przywozi dzieci na plan serialu, gdzie maluchy mają zapewnioną opiekę i specjalny pokój do zabawy, dzięki czemu mamy mogą się skupić na pracy.
 • Kasia Cichopek
  Kasia Cichopek zapowiada, że ma prawników i nie zawaha się ich użyć. Co zdenerwowało aktorkę do takiego stopnia, że postanowiła grozić mediom sądem?
 • Kasia Cichopek w szpitalu
  Celebryci uwielbiają zwracać na siebie uwagę, a by to zrobić, są w stanie przekroczyć niemal wszystkie granice. Tak jak Kasia Cichopek, która pozdrawia swoich fanów ze szpitalnego łóżka.
 • romanse w "Tańcu z gwiazdami"
  Żaden inny program w historii polskiej telewizji, nie zaowocował taką ilością romansów, ślubów, a nawet dzieci, jak "Taniec z gwiazdami". Zobaczmy, kogo na parkiecie połączyło gorące uczucie.