• Kim Kardashian i Kanye West
  Kim Kardashian i Kanye West ponownie zostali rodzicami. Celebrytka i muzyk znowu postanowili być niezwykle oryginalni przy wyborze imienia dla dziecka.
 • Kim Kardashian i Kanye West mają syna
  Powiększyła się rodzina Kim Kardashian i Kanye Westa.
 • Angelina Jolie jako ofiara przemocy domowej
  Największe gwiazdy kina i muzyki oraz słynne celebrytki pozwoliły się oszpecić. Namówił je do tego artysta i aktywista aleXsandro Palombo. Cel mają wspólny: szokującą kampanią zwrócić uwagę na problem przemocy wobec kobiet.
 • Pupa
  Świat oszalał na punkcie kobiecych krągłości i idealnych pośladków. Jessie J, Nicki Minaj i Kim Kardashian to tylko niektóre celebrytki, które słyną ze swoich krągłych bioder. To także najczęściej… kopiowane pupy świata. Kobiety coraz chętnej sięgają po rozwiązania medycyny estetycznej, dzięki którym choć troszkę mogą się upodobnić do idolek z pierwszych stron gazet.
 • Kendall Jenner
  Choć Kendall Jenner deklaruje, że unika skandali, to lubi pokazać światu, że jest prawdziwą Kardashianką. Na after party po pokazie Victoria's Secret Fashion w Nowym Jorku pojawiła się w oryginalnej kreacji, która odsłaniała wszystkie jej walory.
 • Kim Kardashian prawie naga w 8 miesiącu ciąży
  Kim Kardashian lubi szokować, w końcu na skandalu zbudowała całą swoją karierę. I choć wydawało się, że słynna celebrytka i żona Kanye Westa wszystko już pokazała, to jej kreacja na gali LACMA wprawiła świat w osłupienie.
 • Kim Kardashian
  Nie boją się głębokich dekoltów, regularnie pozują dla męskich magazynów i  już stały się ikonami seksu... W zestawieniach najgorętszych kobiet świata od lat, niezmiennie, okupują najwyższe pozycje. Oto amerykańskie ślicznotki, które zrobiły karierę dzięki swoim zniewalającym krągłościom!
 • Były mąż ujawni sekstaśmę Jennifer Lopez?
  Sekstaśmy gwiazdom kariery rujnowały, bądź przeciwnie – nadawały im rozpędu. Znanej na całym świecie Jennifer Lopez taka promocja nie jest do niczego potrzebna, ale może mieć problem z powstrzymaniem publikacji erotycznego filmiku sprzed lat.
 • Kayne West i Kim Kardashian
  Kim Kardashian i Kanye West mają otrzymać najlepszy prezent gwiazdkowy. Okazuje się bowiem, że to właśnie w Boże Narodzenie raper i celebrytka po raz drugi zostaną rodzicami.
 • Kylie Jenner
  Kylie Jenner, 18-letnia siostra Kim Kardashian, opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których paraduje w kusym bikini. Internauci zarzucili młodziutkiej celebrytce, że krągłe kształty zawdzięcza implantom, jednak sama zainteresowana konsekwentnie wszystkiemu zaprzecza. Bez względu na to po czyjej stronie jest prawda, warto zobaczyć jak prezentuje się następczyni Kim...