• Najbardziej rozebrane gwiazdy na gali Grammy 2015: Joy Villa
  Jak najpewniej zwrócić na siebie uwagę na imprezie pełnej najgorętszych artystów? Szczególnie, gdy widoków na zdobycie głównej nagrody brak. Metoda od lat pozostaje niezmienna – trzeba pokazać trochę nagiego ciała. W ostatnich latach tego pokazywania jest coraz więcej, a gwiazdy wkładają coraz odważniejsze kreacje. Takie czasy... Oto te najodważniejsze na gali Grammy 2015.
 • 1. Jennifer Lopez
  Jak co roku miesięcznik "Forbes" przygotował ranking stu najbardziej wpływowych gwiazd show-biznesu. Pierwszą dziesiątkę wyraźnie zdominowały gwiazdy wywodzące się z branży muzycznej – trafiło do niej aż sześcioro wokalistów. Tegoroczne zestawienie otwiera Jennifer Lopez. Na podium znaleźli się również: Oprah Winfrey i Justin Bieber.
 • Gwiazdy pokochały pepitkę!
  Koniec złudzeń! Tym sezonem w modzie rządzi pepitka! Dowód? Aż 3 gwiazdy pokazały się ostatnio w sukience w ten wzór. A sukienka to nie byle jaka, bo projektu samego Salvatore Ferragamo! W Polsce tę kreację można kupić za bagatela 9800 zł w warszawskim butiku Moliera 2. Nie sądzimy jednak, aby ta cena robiła wrażenie na gwiazdach, które przedstawiamy... Zobaczcie je i oceńcie, komu pepitka najlepiej służy.
 • Nachalny błysk gwiazd: kreacje na MTV VMA
  Rozdanie MTV Video Music Awards to nie Oscary czy Cannes. Nie są w tonie przesadnie strojne, pompatyczne kreacje. Każda gwiazda usiłuje błysnąć inwencją, odrobiną szaleństwa i młodzieżowym sznytem. W efekcie nierzadko otrzymujemy istne targowisko kiczu. Na imprezie, gdzie doskonale radzą sobie specjalistki od zabawy modą, jak Katy Perry czy Nicki Minaj, modowemu wyzwaniu nie potrafią sprostać sławy, które nie potrafią ubrać się z przymrużeniem oka. Tym razem poczucie humoru i wyczucie smaku zupełnie opuściło Britney Spears. W żadnej sytuacji nie zawiedzie stawianie na stonowaną elegancję ze spojrzeniem na bieżące trendy – co udowadnia, zawsze niezawodna, Zoe Saldana. Elegancja i kicz, wyścigi na mini i dekolty, feeria złota i błyskotek – tak zaprezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie MTV VMA. Zobacz!
 • Lady Gaga nie jest ulubienicą panów
  Serwis AskMen.com przeprowadził coroczne badanie sprawdzające preferencje mężczyzn. Pokazało ono m.in., których gwiazd nie lubią panowie. Wynik był zaskakujący – wręcz do szału doprowadza panów... Lady Gaga.