• Rihanna, Kim Kardashian i Bella Hadid
  Wczorajszego wieczoru słynne schody Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku zamieniły się w prawdziwy wybieg dla gwiazd. Jak co roku goście mocno eksperymentowali ze strojami - tym bardziej, że podczas imprezy zainaugurowano wystawę poświęconą japońskiej projektantce, która znana jest z awangardowego podejścia do mody. Zobaczcie, kto jak wyglądał.
 • Im dziwniej tym głośniej? Gwiazdy na Grammy: Rihanna
  Świat muzyczny żyje jeszcze galą nagród Grammy. Dużo mówi się o trójce jej wielkich zwycięzców (Sam Smith, Beck i Beyoncé), ale jeszcze więcej o tym, kto i jak się pokazał? Znów bowiem opłaciło się wyróżnić z tłumu i to na różne sposoby...
 • Dorota Rabczewska, Monika Pietrasińska i Joanna Krupa
  Ciało to ich narzędzie pracy, więc w sumie nic w tym dziwnego, że chętnie je pokazują i nie mają żadnych oporów przed kuszeniem swoimi urokami. Zobaczcie nasze zestawienie gwiazd, które w mijającym roku podbijały salony bardzo skąpymi kreacjami.
 • 1. Jennifer Lopez
  Jak co roku miesięcznik "Forbes" przygotował ranking stu najbardziej wpływowych gwiazd show-biznesu. Pierwszą dziesiątkę wyraźnie zdominowały gwiazdy wywodzące się z branży muzycznej – trafiło do niej aż sześcioro wokalistów. Tegoroczne zestawienie otwiera Jennifer Lopez. Na podium znaleźli się również: Oprah Winfrey i Justin Bieber.
 • W dobie kultu nadmiernie wychudzonej sylwetki i wszechobecnej mody na odchudzanie, one dumnie prezentują kobiece kształty. Ze swoich krągłości potrafiły zrobić prawdziwy atut, a seksapilu może pozazdrościć im niejedna modelka w rozmiarze "0". Zobacz galerię gwiazd, które z powodzeniem lansują modę na kobiecą sylwetkę. Która z nich wygląda najpiękniej?
 • Beyonce
  W dobie kultu modelek i gloryfikacji nienaturalnie szczupłej sylwetki, one udowadniają, że kobiece krągłości mogą być seksowne. Beyonce, Jennifer Lopez czy Rihanna to gwiazdy, które z krągłych pośladków uczyniły swój znak rozpoznawczy i obiekt westchnień męskiej części publiczności. Czy duża pupa może być atrakcyjna? Zobacz zdjęcia celebrytek, które są dumne ze swoich obfitych kształtów.