• Odpicowane mieszkanie
  Mieszkanie Malwiny Paulukiewicz-Gierlak i Roberta Gierlaka to królestwo kolorów. "One mi zawsze towarzyszyły. Jesteśmy bardzo sentymentalni, z każdym przedmiotem wiąże się dłuższa historia" - powiedziała Malwina. Gdzie szuka inspiracji?
 • Mieszkanie
  Samodzielne urządzanie wnętrza domu może być zajęciem zarówno przyjemnym, jak i trudnym. Przydać się tu może umiejętność patrzenia na meble, podłogi i dekoracje, jako na elementy tworzące spójną całość. Cała sztuka polega na tym, aby z różnorodności uczynić zgraną kompozycję.
 • Łazienka
  Choć biel w łazience zawsze miała się dobrze, amerykańskie badania pokazują, że w 2017 roku jeszcze bardziej zyskała na popularności. O czym warto pamiętać sięgając po farby, kafle i wyposażenie w tym kolorze? Co można zrobić, by biel nie była nudna?
 • Zazwyczaj niemal w ogóle nie zwraca się uwagi na podłogę, a to właśnie ona ma ogromny wpływ na całą aranżację. Odpowiednio dobrana może pomóc nam zmodyfikować optycznie wnętrze. Jakie wykończenie sprawdzi się w mieszkaniu o niewielkim metrażu?
 • Dom
  Kolorystyka elewacji decyduje o ostatecznym wyglądzie domu, pozwala nadać mu wyjątkowego charakteru. Powinna współgrać z pozostałymi elementami architektonicznymi oraz z najbliższym otoczeniem. W jaki sposób dobrać barwy elewacji, aby dom wyglądał nowocześnie?
 • Mieszkanie
  Dodaję rzeczy tak, żeby były użytkowe, ale też ładne - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Alicja Igielska, właścicielka mieszkania. Jak urządziła wnętrza? - Czerwień zawsze mi towarzyszyła, to bardzo ciepły kolor - zaznaczyła. Jak wprowadzić kolor do wnętrz?
 • Najczarniejszy budynek na świecie
  W Pjongczangu wzniesiono najbardziej czarny budynek w historii. Powstał z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich, które potrwają do 25 lutego 2018 r. Jak uzyskano taki efekt?
 • Lekarstwa
  Mało istotne leki w białych opakowaniach, stosowane w chorobach przewlekłych w niebieskich, a groźne dla zdrowia w czerwonych. Albo w barwach tęczowych. Tak może być już niebawem. Zmiany zapowiada Ministerstwo Zdrowia.
 • Łóżko sypialnia materac poduszki
  Elżbieta Chudzicka i Mateusz Chołys to autorzy bloga wnętrzarskiego. Choć do swojego mieszkania wprowadzili się zaledwie rok temu - mają już na koncie wiele metamorfoz. - Często przemalowujemy, zmieniamy - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Chudzicka. Skąd czerpią pomysły na zmianę aranżacji wnętrz? Skąd pomysł na ścianę w sypialni w kolorze granatu?
 • Mieszkanie
  Designerzy pożegnali już lato. Dotychczasową paletę barw czas zastąpić najmodniejszymi kolorami sezonu jesień/zima, które tradycyjnie wybrał amerykański Instytut Pantone. Jednak, po raz pierwszy w historii, inspiracją dla legendarnej firmy były nie tylko kolekcje projektantów z New York Fashion Week, ale też i te prezentowane w Londynie. Ich wybór może lekko zaskakiwać.