• Pary prezydenckie
  Prezydent USA Donald Trump przy powitaniu z francuską parą prezydencką w Paryżu pochwalił pierwszą damę Brigitte Macron za to, że "jest w bardzo dobrej formie". Potem dodał, że chodzi mu o formę fizyczną.
 • Magda Gessler i Robert Biedroń
  Magda Gessler jest zachwycona Robertem Biedroniem. Czym polityk tak zauroczył słynną restauratorkę? Okazuje się, że swoim szarmanckim podejściem do kobiet.
 • Para
  Jeden z brytyjskich serwisów randkowych opracował listę 200 tys. fraz i zwrotów, którymi mężczyźni mogliby sprawić przyjemność swoim partnerkom. Spośród nich wytypowali garstkę najskuteczniejszych komplementów!
 • Droga do sukcesu
  Człowiek sukcesu ma naprawdę pod górkę… Nie wierzycie? Ciągła presja oczekiwań, wywindowana do granic możliwości poprzeczka czy wreszcie… obfitość możliwości zmiany – wierzcie lub nie, ale to wszystko może stanowić problem. Oto pułapki, jakie czyhają na „skazanych na sukces” i mogą przesądzać o ich porażce.
 • Leszek Miller komplementuje Ewę Kopacz
  Sztuka komplementowania kobiet jest o tyle piękna, co zanikająca. Na politycznych salonach prym w tej dziedzinie wiedzie Leszek Miller, który od lat ma opinię szarmanckiego gentlemana. Przewodniczący SLD dał dziś wyjątkowo romantyczny pokaz swoich możliwości, w poetyckich słowach wychwalając marszałek Sejmu Ewę Kopacz.