• Zastępca prokuratora generalnego Marek Pasionek (C) oraz prokuratorzy z Zespołu Śledczego nr 1 Marek Kuczyński (P) i Krzysztof Schwartz (L) podczas konferencji na temat katastrofy smoleńskiej
  Konferencja prokuratury w sprawie katastrofy smoleńskiej miała charakter polityczny, a nowy rodzaj zarzutów dla rosyjskich kontrolerów lotu ma odwrócić uwagę "od nadzwyczajnych teorii i kłamstw Antoniego Macierewicza" na temat katastrofy - ocenili w poniedziałek posłowie PO.
 • Stanisław Piotrowicz
  Wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński powiedział, że nie wyklucza, iż w najbliższych dniach może się odbyć konferencja Stanisława Piotrowicza (PiS), na której wyjaśni on swoją rolę w stanie wojennym. Domaga się tego opozycja.
 • Monika Olejnik, Hanna Lis
  Monika Olejnik podczas konferencji zaatakowała Donalda Tuska. "Wczorajsza sytuacja była kompromitująca" - mówiła. Poszło o wczorajszą interwencję ABW i prokuratury w redakcji tygodnika "Wprost".
 • Jarosław Kaczyński
  Jarosław Kaczyński krytykuje rząd Donalda Tuska. Przekonuje, że jest on nieudolny, a jako przykład podaje opóźnienie w budowie drogi S19.