• Kolorowy ptak. Zobaczcie, jak się zmieniał Michał Szpak?
  Mówi, że mimo tysiąca estradowych twarzy Michał Szpak jest jeden. Taki sam na scenie i prywatnie. Autentyczny. Poznajcie więc różne wcielenia przedstawiciela Polski na 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie.
 • Eurowizja zrobiła z nich gwiazdy: Conchita Wurst
  Można kręcić nosem, że kiczowata i obciachowa, a jednak w ciągu 60 lat swego istnienia Eurowizja otworzyła drzwi do międzynarodowej kariery wielu artystom. Oto najsławniejsi z nich…
 • Mem po Eurowizji / źródło: twitter.com/tvn48
  Gdy w czasie finału Eurowizji poszczególne kraje przekazywały punktację, prezenterka z Austrii wystąpiła z... brodą. Brodę doprawia sobie - przynajmniej na zdjęciach - wiele osób. Innym doprawiają ją twórcy memów. A tym po show w Kopenhadze jest w internecie całkiem sporo. Oto obrazkowe komentarze do Eurowizji i zwycięstwa Conchity Wurst .
 • Conchita Wurst – sprawdzyni całego zamieszania
  Zaśpiewana przez nią ballada typowana była na jedną z faworytek tegorocznej Eurowizji. Przewidywania te potwierdziły się podczas finału, który bez wątpienia należał do niej. Jednak nie utwór kojarzący się z melodiami z kolejnych części filmów o Jamesie Bondzie wywołał największe zamieszanie. Uwagę przyciągnęła właśnie ona - Conchita Wurst, austriacka piosenkarka, która na scenie pojawiła się w długiej kobiecej sukni i z... brodą.
 • Conchita Wurst z Austrii, zwyciężczyni kokursu Eurowizji 2014
  Donatan, Cleo i ich piosenka "My, Słowianie" zapewniła Polsce miejsce w finale konkursu Eurowizji 2014. Po dwóch latach przerwy udało się uzyskać 14 miejsce. Wydarzeniem jest jednak zwycięstwo Conchity Wurst z Austrii. - Ten wieczór dedykuję wszystkim, którzy wierzą w pokój i wolność - powiedziała wokalistka, która na scenie pojawiła się w złotej sukni i z brodą.