• Krzysztof Ibisz
  Krzysztof Ibisz zapewnia, że nie czuje się specjalistą do spraw dbania o sylwetkę i nie wie, jak mężczyźni powinni pielęgnować swoją urodę. I nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, iż prezenter napisał swego czasu poradnik dla mężczyzn zatytułowany "Jak dobrze wyglądać po 40-tce", traktujący właśnie o dbaniu o formę i wygląd.
 • Jak pokonać strach przed dentystą
  Wizyta u dentysty to tylko ból, stres i strach? Nic bardziej mylnego – w Polsce powstał pierwszy poradnik dentystyczny, który obala mity i stereotypy, jakie przez lata narosły wokół leczenia stomatologicznego.
 • Zaczynała jako menadżerka gwiazd, dziś sama prowadzi własny program telewizyjny i wydaje kolejne książki. O tym, jaką misję realizuje w mediach i jak wspomina współpracę z największymi gwiazdami w Polsce, Maja Sablewska opowiedziała portalowi dziennik.pl .
 • Marta Grycan to kobieta wszechstronna. Prowadzi własny biznes, piecze torty, pisze książki o gotowaniu, projektuje i bywa na salonach. Teraz, jej nową ambicją jest doradzanie kobietom, co powinny robić, by mogły wyglądać tak jak ona.
 • Mądrości pseudoekspertów, czyli celebryci i ich poradniki
  Książki pisane przez celebrytów dzielą się na dwie kategorie. Pierwszą stanowią autobiografie i wywiady-rzeki, drugą zaś, o dziwo są poradniki. W jakich dziedzinach znane osobistości polskiego show biznesu czują się ekspertami z misją do udzielania rad innym? Oto kilka przykładów.
 • Już niebawem na polskim rynku ukaże się książka Joli Rutowicz zatytułowana "Inna". Celebrytka zamierza doradzać w niej, jak być tak piękną jak ona i odnieść sukces, który jej udało się osiągnąć.
 • Tomasz Jacyków poszedł w ślady Kasi Cichopek oraz Krzysztofa Ibisza i napisał poradnik. Znany polski stylista podzieli się w nim swoją wiedzą na temat tego, jak się dobrze ubierać.
 • Pippa Middleton
  Bierzesz ślub, planujesz huczne wesele? Możesz zwrócić się o pomoc do specjalisty od urządzania przyjęć ślubnych. Nawet do samej Pipy Middleton. Siostra księżnej Catherine, po organizacji ślubu siostry z księciem Williamem, postanowiła zająć się organizacją wesel zawodowo.
 • Piotr Adamczyk z żoną
  Małżeństwo Piotra Adamczyka i Kate Rozz ma krótki staż, więc być może dlatego modelka potrzebuje porad, jak skutecznie odmówić drugiej osobie...