• Władimir Putin
  Największy koncern motoryzacyjny w Rosji pod okiem Władimira Putina rozszalał się na całego - snuje śmiałe plany i ujawnia dwa nowe modele samochodów. Sypie nimi jak z rękawa. Krążą plotki, że jeden z nich powstał potajemnie i specjalnie dla prezydenta tego mocarstwa. Pomyśleć, że w halach FSO hula wiatr...
 • Mitsubishi Outlander PHEV - salon samochodowy w Moskwie
  W Moskwie twa wielkie show z udziałem największych światowych koncernów. Zobacz, jak Rosja świętuje premiery Łady i liczących się na świecie producentów samochodów.
 • Za kierownicą
  Koncern Renault-Nissan uzgodnił z firmą Rostechnologie przejęcie pakietu kontrolnego akcji producenta samochodów AwtoWaz - poinformował w piątek rosyjski portal Vesti.ru. Pozwoli to na transfer technologii i szybsze wprowadzanie w Rosji nowych modeli aut.
 • Seksbomby Putina na ulicach Moskwy! Zobacz pikantną myjnię
  Takie akcji propagandowej nikt się nie spodziewał! Pikantne sceny nagrała kamera a film wyemitowała rosyjska telewizja. Teraz wideo staje się hitem internetu…
 • Gdy amerykańscy biznesmeni zaczynali swoją działalność w Polsce, transformacja dopiero się zaczynała.
  Dwadzieścia lat temu to oni budowali nasz kapitalizm. Tylko z Marriotta mogli się dodzwonić do USA, byli podejrzewani o pracę dla CIA, transakcje rozliczali wyłącznie w gotówce. Tak wyglądała historia nadwiślańskiej transformacji widziana oczami przybyszów zza Atlantyku.