• Policja
  Policja w poniedziałek zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o szaleńcze wyczyny na ulicach Warszawy. Mundurowi podali, że kierowca był pod wpływem narkotyków. We wtorek prokurator postawił Maciejowi P., zatrzymanemu za szaleńczą jazdę po ulicach Warszawy, pięć zarzutów. Grozi mu do 5 lat więzienia.
 • Łukasz Bąk
  Ponieważ dość często zdarza mi się wybrać gdzieś poza Polskę, to z dużą łatwością przychodzi mi porównywanie życia tu i tam. I na koniec roku mam dla was całkiem dobrą informację – nie mamy tak beznadziejnie, jak niektórzy twierdzą.
 • Mitsubishi Eclipse Cross
  UE osiągnęła porozumienie w sprawie umowy o partnerstwie gospodarczym z Japonią. Dla kierowców m.in. w Polsce oznacza to, że auta japońskie importowane na teren Unii nie będą już obciążone 10-procentowym cłem. W efekcie niektóre modele powinny być tańsze.
 • Pod dom podjeżdża kierowca w ubraniu pomocy drogowej, ładuje auto i znika
  W ciągu pierwszych ośmiu miesięcy 2017 roku skradziono w Polsce ponad 8,3 tys. aut - wynika z najnowszych danych Komendy Głównej Policji do których dotarł dziennik.pl. KGP przestrzega też przed złodziejami, którzy ostatnio działają nawet za dnia i to na oczach sąsiadów swojej ofiary.
 • Kia stinger
  Kia stinger debiutuje na polskim rynku. To pierwszy model koreańskiej marki dostępny z napędem na tylne lub na cztery koła. Do wyboru są trzy silniki. Cena? W porównaniu z konkurencyjnymi autami stinger jest większy, mocniejszy, ma przestronniejsze wnętrze i… jest tańszy.
 • Lexus LS 500h
  Podobno gdzie trzech Polaków, tam trzy opinie. I zapewne podobnie będzie w przypadku odpowiedzi na to pytanie: przekonanych nie trzeba będzie przekonywać, a nie przekonanych i tak się nie przekona. Spróbujmy jednak odrzucić wszelkie uprzedzenia i spojrzeć na problem obiektywnie.
 • Wnętrze Lexusa RX
  Lektura cenników niektórych samochodów z górnej półki może wywołać zawał serca, histeryczny śmiech oraz poczucie, że ktoś chce nas orżnąć. I wszystko to jednocześnie.
 • Dla publiczności salon będzie otwarty w dniach 8-9 kwietnia
  Paryż ma swój słynny na cały świat Fashion Week. Nowy Jork też. Barcelona i Las Vegas pochwalić się mogą największymi targami nowoczesnych technologii. W Genewie co roku spotykają się miłośnicy samochodów, a w Dusseldorfie – wielbiciele wszystkiego, co pływa. Mediolan też ma swoje święto. Święto designu, podczas którego można podziwiać najpiękniejsze meble, kanapy, akcesoria, płytki łazienkowe, bujane fotele, dywany, armaturę etc. A pomiędzy tym wszystkim także Lexusa (ale nie tylko samochody)…
 • Grażyna Szapołowska
  Grażyna Szapołowska pojechała na szybkie zakupy do jednego z warszawskich centrów handlowych. Niestety aktorka nie miała już czym wrócić do domu, bowiem złodzieje ukradli jej wartego 200 tys. złotych Lexusa.
 • Łukasz Bąk
  Przez cały okres świąteczno-noworoczny moja rodzina nieskutecznie odpierała ataki jakiegoś paskudztwa. Gdy wy wsuwaliście bożonarodzeniowy bigos, my tratowaliśmy siebie pod drzwiami toalety. Gdy łamaliście się opłatkiem, my dzieliliśmy się ostatnimi tabletkami aspiryny. Kiedy wy wznosiliście noworoczny toast kieliszkami szampana, my opróżnialiśmy kolejne kubki z gripexem i buteleczki z syropami. A gdy w całym kraju w górę wystrzeliły fajerwerki, osobiście miałem wrażenie, że wszystkie eksplodują w samym centrum mojej głowy. Oczywiście postanowiliśmy się poradzić lekarza. Ten stwierdził, że to zwykła grypa i jedyne, co uznał za słuszne nam przepisać, to trzy palety witaminy C i jeden kontener chusteczek higienicznych.