• "Zanim się pojawiłeś"
  Połowa filmowego roku 2016 już za nami, czas więc na pierwsze podsumowania. Na początek najlepsze z opowieści o miłości, które trafiły na polskie ekrany.
 • 10. "Notting Hill" – 5,4% głosów
  Idealnie pasują na romantyczny wieczór, randkę, zbliżający się dzień Św. Walentego i każdy zimowy wieczór spędzany na kanapie z ciepłą herbatą w dłoniach. Filmy o miłości. Ta najbardziej romantyczne ze wszystkich wybrali użytkownicy portalu randkowego Przeznaczeni.pl dla singli szukających swojej drugiej połówki.
 • "Z dala od zgiełku"
  Filmowy rok 2015 zbliża się do końca, można się więc pokusić o kolejne podsumowania. Obrazów o (różnej) miłości na polskich ekranach było w ostatnich miesiącach jak na lekarstwo, ale lepszy rydz niż nic. Wybraliśmy właśnie te najlepsze Love Story 2015.
 • Ryan Gosling i Rachel McAdams nie przypadli sobie do gustu
  "Pamiętnik" jest dziś uznawany za jeden z najlepszych melodramatów w historii. Wiele łez wylano podczas seansów lirycznej opowieści o rozdzielonej przez los parze kochanków. Tymczasem jej twórca Nick Cassevetes, dekadę po powstaniu filmu, zdradził, że Ryan Gosling i Rachel McAdams, którzy zagrali główne role, z początku się... nienawidzili.
 • Krzyk
  Nico Tortorella, którego ostatnio mogliśmy zobaczyć w horrorze "Krzyk 4", wystąpi w nowym filmie Drake'a Doremusa.