• Radzimir Dębski
  Macademian Girl uważa, że polscy mężczyźni powinni z większą odwagą podchodzić do kwestii ubioru. Jej zdaniem Polacy dopiero uczą się mody i nie potrafią wyrażać siebie poprzez strój. Za stylowych mężczyzn blogerka uważa Radzimira Dębskiego, Leszka Możdżera i Adama Sztabę.
 • Macademian Girl i Monika Olejnik
  W każdym wieku można wyglądać modnie i oryginalnie – twierdzi Macademian Girl. Za odwagę w kreowaniu własnego wizerunku blogerka ceni Monikę Olejnik, która nie boi się mody i nie przejmuje się opiniami innych. Macademian Girl chciałaby, aby każda kobieta była tak kolorowa i miała tak nieszablonowe podejście do wieku i mody, jak gwiazda TVN i Radia Zet.
 • Karolina Gliniecka, Jessica Mercedes, Macademian Girl
  Ostatnio jedna z czołowych polskich blogerek modowych oświadczyła, że ma możliwość podróżowania po całym świecie za darmo, ponieważ hotele i linie lotnicze zabiegają wręcz o to, by korzystała z ich usług. Okazuje się, że autorki popularnych blogów o modzie, czerpią olbrzymie profity ze swojej działalności.
 • Karolina Korwin-Piotrowska i modowe blogerki
  Modowe blogerki zyskały błyskawiczną popularność. Zdaniem Karoliny Korwin-Piotrowskiej, niektóre z nich zbyt szybko uwierzyły, że są gwiazdami. Dziennikarka ostro krytykuje także ich inteligencję.
 • Ostatnio o modowych blogerkach znów zrobiło się głośno, za sprawą reportażu Filipa Chajzera, który bezlitośnie obnażył niewiedzę "znawczyń" mody. Okazuje się jednak, że tak zwane szafiarki, na swojej działalności zarabiają prawdziwą fortunę.
 • Zuzanna Kołodziejczyk i Anja Rubik
  Zuzanna Kołodziejczyk to nowa top model. 19-latka zwyciężyła w finale trzeciej edycji popularnego show TVN. Czy teraz czeka ją międzynarodowa kariera na miarę tej, którą zrobiła oceniająca ją w programie Anja Rubik?