• Maja Frykowska, Wojciech Cejrowski
  Maja Frykowska nie chowa urazy do Wojciecha Cejrowskiego za to, jak przed laty potraktował ją w swoim programie. Co więcej, celebrytka twierdzi, że będąc dziś żoną i matką jest w stanie zrozumieć jego zachowanie.
 • Edyta Pazura i Maja Frykowska
  Trudno uwierzyć, że to się dzieje naprawdę: na niektórych ze zrobionych wczoraj zdjęć młoda małżonka Cezarego Pazury wygląda niewiarygodnie podobnie do Mai Frykowskiej, lepiej znanej jako "Frytka" (choć od pewnego czasu celebrytka nie posługuje się już tym pseudonimem). W pewnych ujęciach usta obu pań wyglądają dosłownie identycznie. Czy to dobrze...?
 • "Ostatni klaps" najgorszym filmem roku 2016
  Węże dla najgorszych polskich filmów i aktorów zostały przyznane po raz piąty. W tym roku najwięcej niechlubnych laurów zebrali twórcy produkcji pod znaczącym tytułem "Ostatni klaps".
 • "Ostatni klaps" (reżyseria: Gerwazy Reguła)
  "Mad Max: Na drodze gniewu" zebrał świetne noty na festiwalu w Cannes, gdzie miał premierę. Tydzień później debiutuje w polskich kinach i to musi być hit – w końcu fani czekali nań trzy dekady. W cieniu gorąco oczekiwanej superprodukcji na ekrany wchodzi kilka innych, oglądania wartych filmów.
 • Maja Frykowska, Maria Wiktoria Wałęsa, Marta Grycan
  Kiedyś były gwiazdami show biznesu i ulubienicami kolorowej prasy, dziś jednak próżno szukać ich na czerwonych dywanach. Co stało się z celebrytkami, które nagle zniknęły z mediów?
 • Maja "Frytka" Frykowska
  Maja Frykowska, niegdyś znana pod pseudonimem Frytka, po nieudanych próbach podboju show biznesu, porzuciła życie w świetle reflektorów i oddała się takim wartościom, jak Bóg i rodzina. Jak głosi najnowsza plotka, nawrócona gwiazda "Big Brothera" właśnie spodziewa się dziecka.
 • Maja Frykowska
  Maja Frykowska, szerszej publiczności znana jako Frytka, postanowiła ponownie zaistnieć w mediach. Tym razem jednak, zamiast pozowania na czerwonym dywanie, nagrała wideo, w którym opowiada o swoim nawróceniu.
 • One poprawiły naturę?
  Nie wszystkie gwiazdy mają odwagę przyznać się do poprawiania natury. Dlatego co części przedstawionych kobiet można tylko przypuszczać, że pomagały swojemu ciału stać się pięknym. Zobaczcie je wszystkie i oceńcie, którym zmiana wyszła na dobre.
 • "Ostatni klaps"
  Maja Frykowska wcieliła się w rolę gwiazdy filmów dla dorosłych, która postanawia spróbować sił w ambitniejszym filmie... Końcowe sceny komedii „Ostatni klaps” z udziałem aktorki nagrywano w Cannes. Zobacz galerię!
 • Maja Frykowska, znana także pod pseudonimem Frytka, na pewien czas zniknęła z show biznesu. Celebrytka nie zamierza jednak rezygnować z marzeń o karierze aktorskiej. Już niebawem na ekrany trafi film, w którym zagrała główną rolę.