• Wymalowany dekolt piosenkarki. Ładny?
  Ta gwiazda ma serce jak na dłoni. A konkretniej – w dekolcie… Polska piosenkarka zaskoczyła wszystkich kreacją, jaka zaprezentowała na balu z okazji 15-lecia Fundacji Polsat. Pudrową suknię balową uzupełniał element bodypaintingu. Obszerny dekolt wypełniał ogromny malunek przedstawiający serce. Oto zdjęcia!
 • Od starej malutkiej do dzidzi piernik. Oto gwiazdy, które ubierają się nie na swój wiek
  „Z tyłu liceum, z przodu muzeum”, „dzidzia piernik”, „stara malutka”... Znamy wiele określeń na kobiety, które ubierają się niezgodnie z metryką. Takie przykłady znajdziemy również w świecie gwiazd. Jedne odmładzają się strojem, inne – przeciwnie – dodają sobie lat. Jedne robią to subtelnie, inne starają się zaklinać czas do granic możliwości i groteski. Niektórym to służy, większość oszpeca się lub budzi politowanie. Zobacz!
 • Maryla Rodowicz w Opolu. Fot. Darek Majewski
  Jest doskonała i w pełni profesjonalna nie tylko w swojej dziedzinie artystycznej, lecz również w kwestii kreacji. Ta gwiazda nigdy nie zawodzi fanów – zawsze zachwyci, zadziwi lub zafrapuje swoim strojem. Aby osiągnąć ten efekt, jest w stanie poświęcić mnóstwo czasu i wysiłku oraz prawdziwą fortunę. Ile?
 • Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń polskiej estrady. Na festiwalu w Opolu gwiazdom nie wypada pojawić się w byle jakim stroju. A jak było naprawdę? Jedne kreacje kusiły golizną, inne zachwycały elegancją, jeszcze inne – szokowały modowym szaleństwem. Nie zabrakło również zupełnie nijakich stylizacji… Jak stroiły się gwiazdy w Opolu? Zobacz!
 • Szalone kreacje gwiazd na festiwalu Top Trendy - wpadki i hity
  Za nami festiwal Top Trendy. Jak zaprezentowały się na nim gwiazdy? Na czerwonym dywanie zapanowało ubraniowe szaleństwo. Czy jednak kreacje sław rzeczywiście były takie „top” i „trendy”? Zobaczcie modowe sukcesy i porażki festiwalu!
 • Ma na koncie dwa tysiące piosenek, niezliczoną ilość wielkich przebojów i… 65 lat. Maryla Rodowicz obchodzi dziś urodziny. Popularna piosenkarka zawsze słynęła z niezwykłych kreacji, często własnego projektu i wykonania. Mimo swojego wieku wciąż imponuje energią i seksapilem, których może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Nie boi się konfekcyjnego ryzyka – drapieżnych panterek, opiętych gorsetów i awangardowych motywów. Strojem umiejętnie podkreśla atuty i ukrywa mankamenty urody. Przyznaje, że wielbicieli ma również wśród młodzieńców. Oto piękna 60-letnia Maryla i jej niepowtarzalny styl!