• Andrzej Duda i Antoni Macierewicz
  Nie komentujemy spraw, które toczą się między Kancelarią Prezydenta a Ministerstwem Obrony Narodowej - podkreśliła rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Jak dodała posłowie PiS nie są informowani o korespondencji prezydenta i szefa MON.
 • Beata Mazurek
  Decyzja o zawieszeniu Bartłomieja Misiewicza w prawach członka partii ma chronić dobry wizerunek Prawa i Sprawiedliwości - przekonuje rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Zapewniła, że nie ma żadnej "wojny na górze" miedzy prezesem PiS, a szefem MON.
 • Mazurek
  Mazurek nieodłącznie kojarzy nam się z Wielkanocą. Każdy piecze je na swój sposób – na cieście kruchym, biszkoptowym lub marcepanowym, przekładając dżemem czy marmoladą. Pochodzenie tego ciasta nie zostało jednak jeszcze dostatecznie wyjaśnione, a w źródłach na próżno szukać jednej definicji. Proponujemy Wam przepis, który zadowoli zarówno miłośników kawy, jak i czekolady. 
 • Donald Tusk
  "To zła decyzja dla Europy" - tak ponowny wybór Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej oceniła rzeczniczka PiS Beata Mazurek. "Czas pokaże, czym będzie skutkował precedens polegający na dokonaniu wyboru wbrew stanowisku rządu kraju, z którego pochodzi kandydat" - zaznaczyła.
 • Izabela Dąbrowska, czyli Pani Basia z serialu "Ucho Prezesa"
  "Założenie było takie, by pokazać osobę absolutnie oddaną, lojalną, znającą prezesa od dawna" - wyznaje w rozmowie z Robertem Mazurkiem w DGP Izabela Dąbrowska, czyli pani Basia z "Ucha Prezesa".
 • Beata Mazurek
  "My, jako Prawo i Sprawiedliwość, opowiadamy się za tym, aby lecznicza marihuana była dostępna na receptę w aptekach" - powiedziała we wtorek rzecznik PiS Beata Mazurek.
 • Kazik Staszewski
  "Zawsze dystansowałem się od polityków poza paroma chwilami, kiedy postąpiłem nierozsądnie i dałem się uwieść tym czy innym podszeptom" - przyznaje Kazik Staszewski w rozmowie z RMF. Na swojej najnowszej płycie nie unika jednak tematów politycznych.
 • Jarosław Kaczyński i Donald Tusk
  "Szef Europejskiej Partii Ludowej w Parlamencie Europejskim Manfred Weber nie ma pojęcia, co robił premier Donald Tusk w Polsce; taktowniej byłoby, gdyby nie oskarżał i nie ingerował w wewnętrzne sprawy Polski" - powiedziała w środę PAP rzeczniczka klubu PiS Beata Mazurek.
 • Ryszard Petru i Paweł Rabiej
  Rzecznik klubu PiS Beata Mazurek zapowiedziała, że jeśli Nowoczesna nie wyjaśni kwestii finansowania strony misiewicze.pl, to PiS zwróci się do Kancelarii Sejmu o przeprowadzenie kontroli. Miałaby ona sprawdzić, jak posłowie wydają państwowe pieniądze
 • Sędziowie TK Sławomira Wronkowska-Jaśkiewicz (L) i Piotr Pszczółkowski (P), podczas konferencji prasowej po ogłoszenia wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego skargi konstytucyjnej w sprawie dyscyplinarnego wydalenia policjanta ze służby
  Politycy Prawa i Sprawiedliwości nie pozostawiają suchej nitki na sędzim Piotrze Pszczółkowskim, który przewodniczył ostatnim obradom Trybunału Konstytucyjnego i który w jego imieniu ogłaszał orzeczenie składu sędziowskiego. Co w tej sprawie jest najciekawsze, Piotr Pszczółkowski, były poseł PiS i bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego, został wybrany do składu TK głosami własnej partii. Teraz jego partyjni koledzy ostro komentują jego wczorajsze wystąpienie. "Ta wypowiedź wpisuje się w godną pożałowania polityczną działalność prezesa Trybunału Konstytucyjnego" - nie szczędzi mocnych słów szef klubu PiS Ryszard Terlecki.