• Adrianna Zawadzińska
  O swojej chorobie, czyli Rdzeniowym Zaniku Mięśni SMA, mówi zdrobniale "zaniczek". Wszystko jest takie, jakie widzimy – mówi w rozmowie z dziennik.pl, Adrianna Zawadzińska. W zorganizowanych po raz pierwszy w historii wyborach Miss Świata na Wózku zdobyła tytuł II wicemiss.
 • Katarzyna Włodarek
  26-letnia Katarzyna Włodarek z Wielunia została okrzyknięta przez "Fakt" "najpiękniejszą lekarką w Polsce". Po godzinach spędzonych w szpitalu zmienia się w modelkę, bierze też dział w konkursach piękności. Spory sukces odniosła podczas ostatniego konkursu Miss Polonia.
 • Paulina Krupińska i Donald Trump
  Po zwycięstwie Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich, wiele osób nie może pogodzić się z faktem, iż to kontrowersyjny miliarder stanie na czele Stanów Zjednoczonych. O tym, jak negatywne reakcje wzbudza amerykański prezydent elekt, przekonała się Paulina Krupińska.
 • Niemcy wybrali miss Euro 2016. Reprezentacja jej kraju na ME we Francji będzie "kopciuszkiem"
  W Niemczech odbyły się wybory Miss Euro 2016. W szranki stanęły panie, które reprezentowały kraju uczestników ME we Francji. Za najpiękniejszą uznano przedstawicielkę piłkarskiego "kopciuszka". Konkurs wygrała Arna Yr Jonsdottir z Islandii.
 • Miss Belgii cichą bohaterką finału Ligi Mistrzów. To ją po golu całował Yannick Carrasco
  Yannick Carrasco tuż po tym jak trafił do siatki w finale Ligi Mistrzów podbiegł do trybun i ucałował piękną blondynkę. Po meczu okazało się, że była to partnerka piłkarza Atletico Madryt, miss Belgii Noemie Happar.
 • Laura Dijkema
  Piłka siatkowa kobiet przyciąga nie tylko miłośników sportu... Umiejętności techniczne siatkarek połączone z wysportowanym i zgrabnym ciałem oraz olśniewającą urodą... hipnotyzują kibiców. Oto nasz subiektywny ranking najpiękniejszych siatkarek 2015 roku!   
 • Ewa Wachowicz
  Ewa Wachowicz ma na swoim koncie jedno nieudane małżeństwo, które zakończyło się 9 lat temu. Od tego czasu, żadnemu mężczyźnie nie udało się skraść serca pięknej Miss na dłużej. Jednak ostatnio to się zmieniło.
 • Miss BumBum 2013
  Mężczyźni znudzeni typowymi konkursami piękności, postanowili zorganizować wybory jedyne w swoim rodzaju... Oto sześć wyjątkowych, męskich imprez, których prawdopodobnie nie obejrzycie w telewizji... Zobacz koniecznie!
 • Sąd
  Tegoroczna miss Rosji Sofia Nikitczuk może spać spokojnie. Miejscowa prokuratura uznała, że modelka nie naruszyła prawa, wykorzystując do zdjęć kolory rosyjskiej flagi państwowej.
 • Dojrzałe ślicznotki
  Zorganizowany w Las Vegas konkurs piękności będzie jeszcze długo wspominany... Kobiety, które wzięły w nim udział są żywym dowodem na to, że życie zaczyna się po 50-tce. Organizatorzy wyborów zapewniali, że każda z uczestniczek konkursu ma nie mniej niż 50 lat... Zobacz galerię