• BoJackHorseman
  Produkcja BoJack Horseman przedstawia specyficzny serialowy świat. Część zamieszkujących go bohaterów to ludzie, natomiast reszta to spersonifikowane zwierzęta, które pełnią typowo wielkomiejskie społeczne funkcje, ale są też wyposażone w alegoryczne zwierzęce cechy.
 • Peter Dinklage ze statuetką Emmy 2018
  Wczoraj wieczorem odbyła się 70. gala wręczenia statuetek Emmy, najważniejszych nagród w przemyśle telewizyjnym. Netflixowi nie udało się pokonać HBO, mimo iż zdobył więcej nominacji, obie platformy ostatecznie uzyskały po 23 statuetki.
 • Serial Better Call Saul
  "Better Call Saul" to bliski serialowy krewny "Breaking Bad". Fani drugiej z tych produkcji już po pierwszych kilku minutach dowolnego z odcinków czwartego sezonu BCS zorientują się, kto maczał w nim palce. Ojcami obu są Vince Gilligan i Peter Gould. Pierwszy z nich ma bardzo silną pozycję w przemyśle serialowym już od dawna, bowiem w jego CV znajduje się m. in. Z Archiwum X.
 • Narcos Meksyk
  Popularny serial "Narcos" powraca z nowym sezonem. Już 18 października w użytkownicy platformy Netflix zobaczą historię kolejnego kartelu narkotykowego, tym razem działającego w Meksyku.
 • Kadr z serialu "Orange Is the New Black"
  Akcja serialu Orange Is the New Black jest osadzona w więzieniu. Nie jest to jednak zwyczajny zakład karny. Bohaterkami są kobiety, co jest rzadkością jak na standardy kina więziennego. Przestaje to jednak dziwić, gdy spojrzymy na listę płac produkcji – showrunnerem serialu jest bowiem Jenji Kohan, która ma w swoim CV między innymi Trawkę. Wiodącą rolę w jej wcześniejszym serialu również wiodły kobiety, które zostały przez nią potraktowane na przekór konserwatywnym społecznym konwenansom.
 • Netflix
  To już pewne. Disney kupuje 21st Century Fox. Zamierza stworzyć serwis streamingowy, który będzie konkurencją, a być może w ostateczności, gwoździem do trumny dla obecnego hegemona na tym rynku – Netflixa.
 • Chris Meloni jako Nick Sax, Patton Oswald jako Happy
  Serial Happy! opowiada historię zabójcy na zlecenie, który po fizycznej zapaści i odzyskaniu przytomności zaczyna widzieć błękitnego jednorożco-osiołka. Tak, to prawda, nie regulujcie odbiorników. Jeśli nawet ten opis was nie zainteresował, to nie zniechęcajcie się, bo jest to niezwykle oryginalna propozycja. Najlepiej definiuje ją kultowy cytat z Forresta Gumpa: „Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co ci się trafi”.
 • Stranger Things
  20 kwietnia ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu "Stranger Things". Netflix udostępnił specjalny materiał z tego wydarzenia, na którym możemy zobaczyć ekipę i członków obsady serialu.
 • Seria niefortunnych zdarzeń
  Jaki byłby efekt połączenia estetycznej wrażliwości Tima Burtona z wyczuciem absurdu i ekscentrycznością Monthy Pythona? Odpowiedzią jest drugi sezon wyprodukowanej przez Netflixa „Serii niefortunnych zdarzeń”.
 • The End of The F***ing World
  "Jestem James. Mam 17 lat. Sądzę, że jestem psychopatą" – to pierwsze słowa wypowiedziane w serialu "The End of The F***ing World". To zarazem ostrzeżenie dla widza – czeka go spotkanie z nietypowym i bezkompromisowym dziełem, wobec którego nie da się przejść obojętnie.