• Mycie twarzy
  Liczy się nie tylko to, jakiego kosmetyku używasz, ale nawet sposób rozprowadzania go na twarzy!
 • Kosmetyki do demakijażu
  Zanieczyszczenia zewnętrzne, sebum, kosmetyki do makijażu – wszystko to odkłada się na naszej skórze w ciągu dnia. Nawet idealna cera, w przypadku niedokładnego oczyszczenia możne zacząć sprawiać problemy. Po co sięgnąć, by skutecznie oczyścić skórę przed snem? Wspólnie ze sklepem internetowym Agito.pl przedstawiamy najpopularniejsze rodzaje kosmetyków do demakijażu.
 • Kobieta oczyszczająca twarz
  Po co nam luksusowe kremy, bogate w składniki odżywcze maseczki i drogie preparaty przeciwzmarszczkowe, jeśli nie potrafimy wykorzystać ich cennych składników? Często inwestujemy tylko w przyjemny zapach na skórze albo estetyczne opakowanie. Owszem, kupujemy bardzo dobry kosmetyk, ale nie wiemy, jak go używać. Żaden krem, nawet z najwyższej półki, nie zadziała, jeśli nie zaczniemy od podstaw, czyli od prawidłowego oczyszczenia skóry.
 • Kobieta w gabinecie kosmetycznym
  Gabinety kosmetyczne coraz częściej proponują osobom, które mają problem z zanieczyszczeniami czy rozszerzonymi porami nowoczesne zabiegi bezbolesne zamiast bolesnego oczyszczania manualnego, m.in. mikrodermabrazję diamentową lub korundową, peeling chemiczny za pomocą kwasów czy peeling kawitacyjny z wykorzystaniem ultradźwięków.
 • Demakijaż
  Rynek kosmetyczny ma do zaoferowania całą gamę produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Obecnie producenci kładą nacisk na kosmetyki oczyszczające twarz. Ponieważ gładka cera jest podstawą makijażu, w ofercie największych firm kosmetycznych znalazły się szczoteczki oczyszczające skórę twarzy czy specjalne ściereczki umożliwiające szybki i łatwy demakijaż oraz oczyszczające pory.