• Christian Eyenga
  Koszykarz i gwiazda stacji TVN mają się ku sobie. Pod koniec lipca do drużyny Stalmetu Zielona Góra trafił Christian Eyenga. Zawodnik ma być gwiazdą, która podbije polską ligę. Na razie zawodnik bliżej jest zdobycia serca Patrycji Kazadi.
 • Odważna kreacja Patrycji Kazadi
  To oczywiste, że miło jest pochwalić się światu odchudzonym ciałem, ale czy zmiana figury upoważnia do noszenia aż tak odważnych ciuszków...?
 • Bikini Ski 2013
  Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w imprezie Bikini Ski 2013, która odbyła się w słowackich Tatrach, a dokładnie w Jasnej pod Chopokiem. Tytuł Miss i Mistera Bikini Ski otrzymali Polacy. Gwiazdą imprezy była Patrycja Kazadi. Zobacz zdjęcia!
 • Zaklinanie pogody: przeciwdeszczowe kreacje gwiazd
  Nie ma wyjścia: w lato takie jak to, wypełnione nieustającymi ulewami i mżawkami, trzeba zaopatrzyć się w przeciwdeszczowe kreacje. Nieprzemakalne kurtki, szale, parasole, kalosze… Jak na taką pogodę zaopatrują się gwiazdy? Pełną gamę polskich sław zaklinających deszcz można było przyłapać w Świnoujściu podczas Karuzeli Cooltury 2011. Zobaczcie zdjęcia!
 • Te gwiazdy poczuły miętę! Zobacz!
  Wiosna w rozkwicie, za pasem upalne lato, robi się gorąco. Dajemy się ponieść emocjom i modowemu szaleństwu. Gwiazdy poczuły miętę! Nie chodzi tylko o romanse i miłostki, ale i o miętowy kolor - jeden z hitów sezonu. Jak nasze sławy wypadają w miętowych kreacjach i dodatkach? Zobaczcie!
 • Szykowne gwiazdy na premierze nowych kosmetyków Kingi Rusin.
  Okazją do świętowania były 3. urodziny marki Pat&Rub (taką nazwę nosi firma kosmetyczna Kingi Rusin) oraz wprowadzenie na rynek nowej linii kosmetyków: Pat&Rub Face.
 • Gwiazdy na rozdaniu nagród Prix de Beaute 2011
  Na warszawskim Zamku Ujazdowskim magazyn "Cosmopolitan" wręczył statuetki najlepszym kosmetykom roku, przyznając im prestiżowy tytuł Prix de Beaute 2011. Na imprezie pojawiło się oczywiście wiele gwiazd, m.in. Katarzyna Cichopek, Edyta Herbuś i Małgorzata Socha. Piękne panie wyglądały tego wieczoru zachwycająco. Większość z nich wybrała najmodniejsze w tym sezonie kreacje w kolorach orange i różowym. Efekt był piorunujący! Oto, jak prezentowały się gwiazdy na "święcie piękna".
 • Ma zaledwie 23 lata, a już na szklanym ekranie tańczyła, śpiewała, uczyła angielskiego i grała w serialach. Teraz podbija serca widzów w „You Can Dance”. A jak wygląda? Patrycja Kazadi, młoda gwiazda od dziecka związana z show-biznesem, nie podporządkowuje się ściśle trendom obowiązującym na rodzimych salonach. Zresztą jej typ urody i muskularna sylwetka nie do końca mieszczą się w utartych „celebryckich” kanonach. Być może również dlatego Kazali postawiła na odmienny styl. Eksperymentuje z awangardowymi fryzurami. Zwykle wierna spodniom, tylko czasem pokaże nogi w seksownej sukience. Potrafi strojem kamuflować wszystkie mankamenty sylwetki. Wybiera wyszczuplające figurę marynarki i często sięga po czerń – ten kolor jak żaden inny odejmuje kilogramy. Gra przede wszystkim wyrazistymi górnymi elementami garderoby: fantazyjnymi żakietami, kurtkami i narzutkami, uzupełnianymi różnymi fasonami spodni. Z jakim efektem? Zobacz galerię zdjęć!
  Ma zaledwie 23 lata, a już na szklanym ekranie tańczyła, śpiewała, uczyła angielskiego i grała w serialach. Teraz podbija serca widzów w „You Can Dance”. A jak wygląda? Patrycja Kazadi, młoda gwiazda od dziecka związana z show-biznesem, nie podporządkowuje się ściśle trendom obowiązującym na rodzimych salonach. Zresztą jej typ urody i muskularna sylwetka nie do końca mieszczą się w utartych „celebryckich” kanonach. Być może również dlatego Kazali postawiła na odmienny styl. Eksperymentuje z awangardowymi fryzurami. Zwykle wierna spodniom, tylko czasem pokaże nogi w seksownej sukience. Potrafi strojem kamuflować wszystkie mankamenty sylwetki. Wybiera wyszczuplające figurę marynarki i często sięga po czerń – ten kolor jak żaden inny odejmuje kilogramy. Gra przede wszystkim wyrazistymi górnymi elementami garderoby: fantazyjnymi żakietami, kurtkami i narzutkami, uzupełnianymi różnymi fasonami spodni. Z jakim efektem? Zobacz galerię zdjęć!
 • To wydarzenie powinno zainteresować amatorów kobiecej urody. Za dwa tygodnie Płock stanie się światową stolicą piękna. Podczas trzydniowej imprezy odbędą się aż trzy finały konkursów piękności gromadzących panie z całego świata: gale finałowe Miss Polski Nastolatek 2010, Miss Polski 2010 oraz Supernational 2010. Będzie można podziwiać 24 rodzime piękności oraz 70 najpiękniejszych kobiet globu  - m.in. z Peru, Tajlandii, Nigerii, Nowej Zelandii, Islandii, czy Dominikany. Do tego wystąpi cały zastęp gwiazd telewizji i estrady. Zobacz!