• Kobieta rozmawia z lekarzem
  Menopauza to etap w życiu kobiety, kiedy dochodzi do zmniejszenia poziomu żeńskich hormonów w jej organizmie.
 • Kremy
  Domowa, codzienna pielęgnacja skóry to podstawa pięknego i młodego wyglądu na dłużej, dlatego wiele z nas poświęca dużo energii i pieniędzy na zakup najlepszych kosmetyków. Ale czy z takim samym zaangażowaniem sprawdzamy ich skład?
 • Kobieta w szortach
  Czujesz, że wiosna to czas, kiedy powinnaś przejść metamorfozę? Właśnie teraz zauważyłaś, że skóra potrzebuje silnego odświeżenia? Widzisz też, że po zimie przybyło ci kilka kilogramów? O tym, jak wymodelować sylwetkę przed latem oraz co zrobić, aby cera nie była szara i pozbawiona blasku zapytaliśmy dr. n. med. Macieja Krajewskiego z warszawskiej Kliniki Krajewski.
 • Aloes
  W Starożytnym Egipcie uważany był za roślinę magiczną, która zapewnia nieśmiertelność duszy. Współcześnie jest jedną z najpopularniejszych roślin wykorzystywanych w kosmetyce, medycynie, farmacji a nawet w kuchni. Aloes. Uzyskiwany z niego sok i żel znajdujący się w jego liściach stanowią skarbnicę substancji odżywczych, witamin i mikroelementów niezbędnych dla odpowiedniego funkcjonowania organizmu. Jak je wykorzystać?
 • Kobieta w maseczce
  Smog wpływa negatywnie nie tylko na zdrowie, ale także na wygląd skóry. Jak radzić sobie z jego wpływem i zabezpieczyć skórę?
 • Nakładanie kremu pod oczy
  Półki kobiet w wielu łazienkach uginają się od kosmetyków. Okazuje się jednak, że im mniej kosmetyków tym lepiej. Oto profesjonalny detoks kosmetyczki.
 • Smutna kobieta przed lustrem
  Wydaje nam się, że już wszystko wiemy o pielęgnacji własnego ciała. Setki testów kosmetyków, śledzenie mnóstwa recenzji, ciągła wymiana opinii z przyjaciółkami, utwierdzają nas w tym przekonaniu. Zawsze jednak warto uzupełniać wiedzę. Podpowiadamy, jakich błędów należy unikać podczas codziennych zabiegów kosmetycznych, by móc cieszyć się promiennym wyglądem naszego ciała każdego dnia!
 • Niemowlę w kąpieli
  W drogeriach, marketach oraz w sklepach internetowych każda mama znajdzie mnóstwo kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji niemowląt i dzieci starszych. Wiele z tych produktów reklamowanych jest jako najłagodniejsze i najbezpieczniejsze. Warto jednak zastanowić się, czy producenci mówią całą prawdę.
 • Kosmetyki
  W deszczową pogodę za oknem masz ochotę spakować się i uciec do ciepłych krajów? Doskonale znamy to uczucie! Nie musisz wychodzić z domu, by poczuć się jak na rajskiej wyspie. Na jesienny chłód najlepszym antidotum będzie relaksacyjny seans pielęgnacyjny.
 • Zabieg medycyny estetycznej
  Specjaliści zajmujący się naszą urodą wychodzą naprzeciw zmieniającym się potrzebom, dlatego coraz większą popularnością cieszą się zabiegi synergiczne, pozwalające osiągnąć lepsze efekty. Na co warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy!