• Kobieta czyta książkę
  Nie ma się co łudzić, że wszystko, co piszą ich autorzy, przynosi oczekiwane efekty.
 • Program Rodzina 500 Plus
  1 sierpnia ruszyła nowa tura programu „Rodzina 500 Plus.” Warunkiem otrzymywania wsparcia po 30 września jest ponowne złożenie wniosku. Osoba, która zrobi to do końca sierpnia, uniknie przerw w wypłacaniu świadczenia.
 • Kings of Leon wystąpią w Warszawie 2 czerwca
  Przez dwa dni na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie zaprezentują się światowe i krajowe gwiazdy, a wśród nich m.in. Kings of Leon, Imagine Dragons, Martin Garrix, Justice i Years & Years. Festiwalowicze korzystać będą z Darmowej komunikacji. O czym jeszcze powinni wiedzieć?
 • rysunki Henryka Sawki
  Jak zachować się w windzie, zatłoczonym autobusie czy wirtualnej przestrzeni? Jak zrobić dobre wrażenie pierwszego dnia w pracy? Jak cieszyć się z uzyskania podwyżki, jednocześnie nie chwaląc się nią? Jeżeli mamy wątpliwości, w jaki sposób zachować się w tych i wielu innych sytuacjach, z pomocą i radami przychodzi "Sztuka bycia i obycia. Poradnik dla potrzebujących". Książka Macieja A. Brzozowskiego z rysunkami Henryka Sawki.
 • Polska flaga
  MSWiA wydało poradnik "Biało-Czerwona", który zawiera wskazówki, jak właściwie prezentować m.in. polską flagę. "Miłość do barw narodowych powinna wyrażać się w prezentowaniu ich zgodnie z tradycją i honorem" - powiedział PAP szef MSWiA Mariusz Błaszczak.
 • mieszkanie1
  Zakup wymarzonego M to nie lada wyzwanie. Jedna z najważniejszych decyzji podejmowanych w życiu powinna być przemyślana, aby uniknąć problemów w przyszłości. Gdy już wiemy, czego oczekujemy, mamy jasno sprecyzowane wymagania, pozostaje wybór dewelopera. Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę przy sprawdzaniu informacji na jego temat.jak
 • Pracownik budowlany
  До українців, які приїжджають у Польщу, ставляться добре, їх зустрічаються доброзичливо, а якщо вони працюють, їх цінують за солідність і працьовитість. Так в кінці минулого року оцінив ситуацію співвітчизників Андрій Дещиця, посол України в Польщі. І це правда.
 • Samolot boeing 737
  Dla jednych lot samolotem to ogromna przyjemność, dla innych nieopisany stres. Niezależnie od tego, jakie mamy podejście do lotu oraz preferencje kierunku destynacji, warto wiedzieć, co zrobić, aby podróż przebiegła szybko i przyjemnie. Mec. Marcin Jan Szyling, ekspert marki Opoznionysamolot.pl radzi, jak bezproblemowo podróżować samolotem.
 • Banknoty stuzłotowe
  Rodzice mogą złożyć wniosek o świadczenie wychowawcze na kilka sposobów: w gminie, wysłać go pocztą lub internetowo. Wniosek elektroniczny można złożyć za pomocą bankowości elektronicznej, przez portal empatia.mrpips.gov.pl, PUE ZUS (pue.zus.pl) oraz platformę ePUAP (epuap.gov.pl)
 • CrossFit
  Bieganie, wyrzuty piłkami lekarskimi, pompki, brzuszki, przysiady, podciąganie na drążku, skakanie na skakance, chodzenie na rękach, a wszystko po to, by podnosić swoje możliwości fizyczne, przekraczać własne granice, cieszyć się zdrowiem i przy okazji także dobrą sylwetką. Gdzie znajdziemy między innymi taki zestaw ćwiczeń? Na treningu CrossFitu, podczas którego nigdy nie ma monotonii i rutyny, za to gwarantowany jest intensywny wysiłek, pot, łzy i duża dawka endorfin.