• Wielkie kłamstewka
  Nowy siedmioodcinkowy miniserial HBO oparty na bestellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule oczami trzech kobiet opowiada o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach. W produkcji występują Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley. Premiera w HBO i w HBO GO w poniedziałek, 20 lutego o godz. 3.00 w nocy – równolegle z premierą amerykańską.
 • Belle Epoque
  Kryminalne zagadki, makabryczne zbrodnie, płomienny romans sprzed lat i tajemnica pewnego pojedynku. A wszystko to w scenerii Krakowa początku XX wieku. Serial "Belle Epoque" to zrealizowana z dużym rozmachem kostiumowa produkcja TVN z Pawłem Małaszyńskim i Magdaleną Cielecką w rolach głównych. Czy serial podbije serca widzów? Pierwszy odcinek zobaczymy na ekranie już dziś wieczorem.
 • Agent - Gwiazdy 2
  Już 14 lutego na antenie TVN zadebiutuje 2. sezon programu "Agent - Gwiazdy". W rywalizacji weźmie udział 14 osób ze świata mediów, sportu i show biznesu. Wśród nich ukrywa się jeden agent. Poznaj wszystkich uczestników i zgadnij, kto wciela się w tę rolę.
 • Stranger Things 2
  Fanom serialu "Stranger Things" przyjdzie jeszcze poczekać na nowe odcinki, bowiem premiera 2. sezonu zaplanowana jest na Halloween. Aby osłodzić czas oczekiwania, Netflix ujawnia pierwsze zdjęcia z planu produkcji.
 • Flash
  Najszybszy człowiek świata, Flash, wbiegnie na antenę AXN z prędkością 560 km/h w 3. sezonie serialu 20 lutego o godz. 21:00.
 • Gorączka złota
  Amerykański sen okupiony odwagą i ciężką pracą bohaterów. Chęć bogacenia się i pogoń za „złotymi marzeniami” drzemie w każdym z nas. Czy zatem bylibyśmy w stanie ponieść każde ryzyko dla złota? Nowa seria, bijącego rekordy popularności , programu już od czwartku, 19 stycznia o godz. 21:00 tylko na Discovery Channel.
 • Tabu
  Nominowany do Oscara Tom Hardy wciela się w główną rolę w nowym serialu Tabu, którego polska premiera odbędzie się już w niedzielę, 8 stycznia w serwisie internetowym HBO GO. Serial został wyprodukowany dla stacji FX. Producentami serialu są Tom Hardy, Ridley Scott oraz Steven Knight, który jest również pomysłodawcą produkcji.
 • Oto myśliwiec X-Wing, który witał gości na premierze w Hollywood
  W Hollywood już widzieli. Był czerwony dywan, ale były też atrakcje specjalne. Na premierze filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny" pojawiła się gigantycznych rozmiarów makieta myśliwca X-Wing. Do premiery przygotowali się zarówno fani, jak i aktorzy. W Polsce film będzie wyświetlany od 15 grudnia.
 • Hyundai i30
  Hyundai i30 nowej generacji został zaprojektowany w Niemczech. Celuje w przebój Volkswagena i ma apetyt na Toyotę. Oto najmłodszy model koreańskiej dotarł do Polski.
 • Pakt2
  Dziennikarz śledczy Piotr Grodecki (Marcin Dorociński) tym razem wplątuje się w aferę sięgającą najwyższych szczebli politycznych. Dążąc do odkrycia i ujawnienia prawdy przekonuje się jednak, że nic nie jest tym, czym się wydaje. 2. sezon serialu "Pakt" to pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji thriller polityczny ze śmietanką polskiego aktorstwa w obsadzie.