• Przekręt
  "Przekręt" to serialowa adaptacja kultowego filmu Guya Ritchiego, która od 12 kwietnia zagości na antenie AXN. W telewizyjnej wersji wystąpili aktorzy znani m.in. z serii o Harrym Potterze i Plotkary.
 • Banknot 100 franków podrobiony przez Czesława Bojarskiego
  Działający we Francji Czesław Bojarski uważany jest za najwybitniejszego fałszerza banknotów wszech czasów - jego podróbki uchodzą za doskonałe i są kolekcjonerskim rarytasem. Bojarski jest jednym z bohaterów wydanej niedawno książki Patryka Pleskota "Przekręt",
 • Siedziba IMGW, fot. Krzysztof Maria Różański
  Prokuratura rejonowa w Warszawie przedstawiła zarzuty dwom osobom w sprawie nieprawidłowości w IMGW. Poinformował IAR prokurator Przemysław Nowak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Zarzuty usłyszeli były wiceszef IMGW Łukasz L. oraz prywatny przedsiębiorca Piotr K.
 • kolej tory trakcja
  Koleje Śląskie miały być rewelacyjnym pomysłem na uniezależnienie regionu od Przewozów Regionalnych. Plan zakończył się jednak wielkim skandalem, a sprawą zajęła się prokuratura.
 • Port w Kijowie
  Skandal w Kijowie. Władze chciały posadzić piękne, włoskie kasztany po 500 euro za sadzonkę. Okazało się jednak, że to, co wyrosło, ma nie wiele wspólnego z drogimi drzewami.
 • "Nigeryjski przekręt" na "żołnierza z Afganistanu"
  Przyjąłbyś miliony na własne konto? Jeśli tak, to lepiej uważaj na tak zwany nigeryjski przekręt. Policja ostrzega przed najnowszymi metodami internetowych oszustów.
 • Pieniądze - zdjęcie ilustracyjne
  Funkcjonariusze ABW zatrzymali dwie osoby podejrzane o pranie brudnych pieniędzy i wyłudzenia podatkowe na kwotę przekraczającą 300 mln zł - poinformował rzecznik prasowy ABW Maciej Karczyński. Zatrzymani to wiceprezes i dyrektor ds. sprzedaży firmy zajmującej się obrotem wyrobami stalowymi.
 • Benedykt XVI wiedział o nadużyciach w Watykanie?
  Benedykt XVI o wszystkim wiedział - twierdzi arcybiskup, który opisał w liście do papieża korupcję, przekręty finansowe i nadużycia fiskalne w Watykanie. Dziś te nieprawidłowości ujawni w specjalnym reportażu włoska telewizja.