• Seksowna kobieta przed laptopem
  Coraz więcej par poznaje się w portalach randkowych. Aby zwiększyć swoje szanse na poznanie miłości niektórzy single uciekają się do małych lub większych kłamstewek na temat wzrostu lub wieku, załączają do profilu cudze zdjęcia. Portal randkowy MyDwoje zapytał singli, czego robić nie wolno, gdy chce się poznać partnera na poważnie przez randki internetowe...
 • Genie Bouchard
  Kanadyjska tenisistka nie ma problemu z prezentowaniem swoich walorów w sieci. Ale jak się ma taką figurę, to nic dziwnego. Genie Bouchard nie tak dawno zasłynęła przegranym zakładem. Musiała iść na randkę z jednym ze swoich fanów. Można mu pozazdrościć...
 • Zakochana para
  W niektórych sytuacjach możemy czuć się niepewnie, inne mogą nas stresować. Kiedy powinniśmy całować kobietę w dłoń, a kiedy nie? Czego lepiej nie robić na pierwszej randce? Jak się zachować, by wypaść jak najlepiej? O dobrym wychowaniu i nie tylko mówi nam Wojciech S. Wocław, który od kilku lat popularyzuje zasady savoir-vivre'u.
 • Randka
  Miłość wchodzi mężczyźnie przez oczy, a kobiecie przez uszy - pisała już sto lat temu Ludwika Godlewska. Czy mężczyźni, powszechnie uważani za wzrokowców, także oczami zdradzają swoje zainteresowanie kobietą? Czy kobiety potrafią czytać sygnały męskiej sympatii, a panowie udzielają zakochanym kobietom miłosnych wskazówek? Portal randkowy MyDwoje cytuje blisko 600 odpowiedzi udzielonych w sondzie "Jak poznasz na spotkaniu, że się mu podobasz?/Dla panów: jak pokazujesz swoje zainteresowanie?". Zobacz, jak poszukujący partnera wypowiadają się w tym względzie.
 • Zakochani
  Oscar Wilde pisał: Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią. Ale czy randka z internetu rządzi się tymi samymi prawami? Czy faktycznie patrząc na kobietę można rozpoznać czy jej zależy na mężczyźnie, czy jej się podoba? Czy mężczyźni są uważnymi obserwatorami i bez trudu czytają w zakochanych kobietach, jak w otwartej księdze? I co na to same panie? Czy zdradzą swój pilnie strzeżony sekret i udzielą wskazówek zakochanym mężczyznom? Portal randkowy MyDwoje przebadał ponad 1000 odpowiedzi udzielonych w badaniu "Jak poznasz na spotkaniu, że się jej podobasz?/Dla pań: jak pokazujesz swoje zainteresowanie?". Zobacz, jak poszukujący partnera wypowiadają się w tym względzie.
 • Samotna kobieta w kawiarni
  Hermann Hesse pisał: Samotność jest niezależnością, życzyłem jej sobie i zdobyłem ją po długich latach. Była ona zimna, o tak, ale była też cicha, prawdziwie cicha i wielka, podobnie jak zimne, ciche przestworza, po których wędrują gwiazdy. Czy zastanawiamy się co czują single, którzy – niezależnie od tego czy był to ich świadomy wybór, czy też zrządzenie losu – idą przez świat bez "drugiej połowy"? Czy faktycznie odczuwają same plusy: niezależność i radość z wolności? A może raczej smutek i tęsknotę za wymarzonym partnerem i rodzinnym szczęściem? Portal randkowy MyDwoje przebadał ponad 1000 odpowiedzi udzielonych w badaniu "Jak się czujesz jako singiel?". Zobacz, jak poszukujący partnera wypowiadają się na ten temat.
 • Zakochani jedzący lody
  Kino, kolacja, koncert to pomysły na pierwszą randkę z kategorii „bezpieczne”. A może od pierwszego spotkania wyjść poza strefę własnego komfortu i spróbować czegoś niebanalnego?
 • Randka
  Jeden z randkowych portali przeprowadził badanie, w którym wzięło udział 935 singli. Po wypełnieniu specjalnej ankiety powstała lista najbardziej zaskakujących i nieakceptowanych zachowań, z jakimi polskim singlom zdarza się spotykać podczas pierwszej randki.
 • Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
  Pierwszymi recenzentkami nowych perfum sygnowanych przez Radosława Majdana były kobiety. Zdaniem byłego piłkarza męskie zapachy muszą się podobać przede wszystkim kobietom, to one najczęściej kupują je bowiem dla swoich partnerów. Majdan uważa również, że mężczyźni dbają o siebie przede wszystkim dla kobiet.
 • Mów do mnie normalnie
  Kawa w kawiarni czy spacer w parku? Seks na pierwszej randce, a może… dopiero po ślubie? Związek na dobre i na złe czy raczej… układ bez zobowiązań? Czego tak naprawdę pragną kobiety? Sprawdziliśmy to! W grudniu br. Sympatia.pl zapytała użytkowniczki serwisu o to, czego tak naprawdę pragną. W sondzie udział wzięły niemal 3 tysiące pań!