• Jerzy Dziewulski
  "Mówiłem po tym wszystkim Kwaśniewskiemu, że trzeba społeczeństwu powiedzieć, kto stał za tym, że w Charkowie, na cmentarzu katyńskim, prezydent się chwiał. Nie chciał powiedzieć, jak było w rzeczywistości, że to Głódź go upił, tylko zaczęli pływać, wymyślać niestworzone historie. Do dziś nie wiem, po co, przecież nasz naród nie jest przeciwko wódce, zrozumiałby to" - mówi Jerzy Dziewulski w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.
 • Doktor Marek Bachański
  Nie łamię prawa. Jeśli pacjent leczy się sam, pyta mnie o poradę, jak to zrobić fachowo, to złamałbym prawo, jeśli bym się z nim tą wiedzą nie podzielił. Nie mogę negować tego, że marihuana pomaga dzieciom. Nie można czekać, bo te dzieci poumierają i to w męczarniach - mówi dr Marek Bachański w rozmowie z Magdaleną Rigamonti. 
 • Agata Steczkowska
  "Moi rodzice nie tylko nie mogli liczyć na pomoc Kościoła; oni wiedzieli, że Kościół im nigdy tej pomocy nie udzieli" - przyznaje Agata Steczkowska w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.
 • Mirosław Hermaszewski
  Pamiętam, lecimy, koledzy śpią, patrzę przez iluminator i czuję, jakby ktoś tu był, ktoś, kto to wszystko wymyślił, stworzył. Zresztą, gdyby go nie było, to i mnie by tu nie było. Niektórzy moi koledzy przed wylotem w kosmos nie tylko byli ateistami, ale i zatwardziałymi poganami. Jednak wracali stamtąd wyraźnie odmienieni - mówi Mirosław Hermaszewski w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.
 • Aleksander Kwaśniewski
  "Byli niedawno u mnie młodzi Platformy Obywatelskiej. Mamy tu na górze taką salę konferencyjną, siadamy i rozmawiamy. Przyszli Joanna Mucha, Agnieszka Pomaska, Sławomir Nitras i jeszcze kilka innych osób" - mówi Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Magdaleną Rigamonti. Autorka, wychodząc od byłego prezydenta, minęła się w drzwiach z Ryszardem Petru. "Nie wiemy, czy przyszedł po radę, knuć czy namawiać prezydenta, by przewodził opozycji..." - zastanawia się dziennikarka.
 • Krystyna Kornicka-Ziobro
  Mąż nie żyje przez błędy lekarskie, grupę oskarżonych i biegłych łączą relacje towarzysko-biznesowe. Mam żal do Zbyszka, że nie chciał się angażować. Że kiedy miał możliwość nakazania przeniesienia sprawy do innej prokuratury, to tego nie zrobił - mówi matka Zbigniewa Ziobry, Krystyna Kornicka-Ziobro w rozmowie z Magdaleną Rigamonti. 
 • Sławomir Nitras
  Teraz stoję na barykadzie i bronię sądów i prokuratury przed PiS, ale nigdy nie twierdziłem, że za rządów PO sądy i prokuratura dobrze funkcjonowały. Tylko wiem, że naprawa jest skomplikowanym i trudnym procesem. A Kaczyński uważa, że weźmie od Mariusza kombinerki i jednym ruchem wszystko wyreguluje - mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti Sławomir Nitras, poseł PO.
 • Agnieszka Romaszewska-Guzy
  "Jeśli pani chce wydobyć ode mnie, że senator Romaszewski byłby przeciwko temu, co się dzieje z Trybunałem Konstytucyjnym, to panią zdziwię. On byłby bardzo za. Zawsze uważał, że władzę Trybunału nad Sejmem należy ukrócić i uznawał Trybunał za ciało z gruntu polityczne. Z drugiej strony sądzę, że byłby przeciwny temu, co robi PiS w kwestii dziennikarzy w Sejmie" - mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti Agnieszka Romaszewska-Guzy, szefowa telewizji Biełsat.
 • Szymon Majewski
  "I uważam, że prezydent tego kraju nie powinien iść na imprezę Superaka. Chociaż, może poszedł, bo mu w kancelarii powiedzieli, że to impreza Super AK i będzie przyznawana nagroda dla żołnierza AK. No, dobra, już" - przyznaje Szymon Majewski w rozmowie z Magdaleną Rigamonti. 
 • Bosław Leśnodorski, Maciej Wandzel
  "W Albanii nie mieliśmy informatorów. Zasięgaliśmy języka gdzie indziej, w Belgii na przykład, w której Besnik Hashi był trenerem i zdobył mistrzostwo kraju, grał w Lidze Mistrzów. OK, ale to nasz błąd, że go zaangażowaliśmy" - tak o byłym trenerze Legii Warszawa mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti Maciej Wandzel. A Bogusław Leśnodorski dodaje: "Zaryzykowaliśmy. I ryzyko się nie opłaciło".