• Michał Zieliński to aktor i parodysta, który w programie "Szymon Majewski Show" zasłyną z wcielania się w takie osobistości, jak Bronisław Komorowski czy Jarosław Kaczyński. Od niedawna możemy podziwiać go także w nowym serialu Dwójki "Aida". Czy wcielając się w role polityków, łatwo było przestawić się na postać nieudacznika?
  • Sonia Bohosiewicz to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Fani jej talentu już niebawem będą mogli obejrzeć ją w roli matki samotnie wychowującej dzieci i borykającej się z problemem braku pracy. O swojej nowej postaci w serialu "Aida" aktorka opowiedziała w rozmowie z Faktem.
  • Aida
    Katarzyna Kwiatkowska do niedawna znana była widzom głównie jako parodystka w programie Szymona Majewskiego. Tej wiosny jednak aktorkę będzie można zobaczyć w dwóch nowych serialach, "Aida" na TVP2 i "Reguły gry" na TVN7. W rozmowie z Pap Life aktorka opowiedziała o swoich rolach i nabierającej tempa karierze.
  • "Aida"
    Serial "Aida", który od marca zagości na antenie TVP2, opowiada o losach matki samotnie wychowującej dwójkę dzieci, która na swój, często zabawny sposób, radzi sobie z codziennymi problemami. W postać głównej bohaterki wcieli się Sonia Bohosiewicz. O swojej nowej roli aktorka opowiedziała w rozmowie z Pap Life .
  • Aida
    Maja Bohosiewicz już po raz kolejny spotyka się na planie ze swoją siostrą Sonią i ponownie wciela się w rolę jej córki. Aktorki wystąpią razem w nowym serialu TVP2 "Aida", który pojawi się na antenie już w marcu.