• Gen. Mirosław Różański i gen. Jarosław Mika
    "Antoni Macierewicz chce budować zupełnie nową formację z ludzi, którzy deklarują, że chcą bronić RP, ale Wojska Obrony Terytorialnej to nie będzie formacja, która będzie mogła jednoznacznie zapewnić bezpieczeństwo" – mówi gość Radia ZET, były dowódca generalny Rodzajów Sił Zbrojnych gen. Mirosław Różański.
  • Krzysztof Zimnoch
    Krzysztof Zimnoch na pewno nie będzie miło wspominał swojego występu na gali MGębski Boxing Night w Radomiu. Joey Abell w trzeciej rundzie "poczęstował" go atomowym ciosem, po którym Polakowi "zgasło światło".
  • Antoni Macierewicz
    Kolejny wysoki rangą wojskowy podał się w poniedziałek do dymisji. Tym razem papierami rzucił generał brygady Jerzy Gut, który przez ostatnie trzy lata był szefem Centrum Operacji Specjalnych – Dowództwa Komponentu Wojsk Specjalnych. W uproszczeniu: był jednym z najważniejszych komandosów w Polsce. Cenili go nasi sojusznicy, czego dowodem mogą być liczne odznaczenia, jakie mu przyznali. Generał Gut zachował się elegancko, powiedział, że rezygnuje z przyczyn osobistych, i zapewne w najbliższych tygodniach nie będzie dzielił się swoimi przemyśleniami z mediami.