• Chris Meloni jako Nick Sax, Patton Oswald jako Happy
  Serial Happy! opowiada historię zabójcy na zlecenie, który po fizycznej zapaści i odzyskaniu przytomności zaczyna widzieć błękitnego jednorożco-osiołka. Tak, to prawda, nie regulujcie odbiorników. Jeśli nawet ten opis was nie zainteresował, to nie zniechęcajcie się, bo jest to niezwykle oryginalna propozycja. Najlepiej definiuje ją kultowy cytat z Forresta Gumpa: „Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co ci się trafi”.
 • Sacha Baron Cohen "Who is America"
  Sacha Baron Cohen powraca na mały ekran, po upływie ponad dekady, jako scenarzysta oraz reżyser serialu "Who is America?". Siedmioodcinkowy serial będzie pokazywał niezwykłą różnorodność osobowości, od przypadków niesławnych, a kończąc na nieznanych na polu amerykańskiej polityki i kultury. Jego premiera odbędzie w HBO GO już w niedzielę, 15 lipca.
 • Dominika Ostałowska
  Dominika Ostałowska na kilka dni powróciła na plan "M jak miłość". Niestety, mimo iż aktorka miała nadzieję, że na dłużej zagości w serialu, jego twórcy nie zaproponowali rozwinięcia jej wątku.
 • Alicja Bachleda-Curuś, Magdalna Boczarska
  To miał być wieki powrót Alicji Bachledy-Curuś na polskie ekrany. Niestety aktorka właśnie poinformowała fanów, że zrezygnowała z głównej roli w nowym serialu TVN. Jakie były powody jej decyzji?
 • Joanna Koroniewska w "M jak miłość"
  Joanna Koroniewska na własnej skórze przekonała się, że wielu widzom serialowa rzeczywistość myli się z prawdziwym życiem. Jako gwiazda serialu "M jak miłość" wcielała się w mało lubianą postać, co przekładało się na to, jak była odbierana przez widzów jako aktorka.
 • Beforeigners
  HBO Europe zleciło produkcję dwóch nowych seriali – norweskiego serialu komediowego "Beforeigners" przygotowanego przez twórców Lilyhammer, oraz czeskiego miniserialu szpiegowskiego "Oblivious" w reżyserii Ivana Zachariasza (serial HBO Europe "Pustkowie"). Obie produkcje dostępne będą w Polsce w HBO i HBO GO, oraz we wszystkich europejskich serwisach i kanałach HBO.
 • Bartłomiej Topa, Alicja Bachleda-Curuś
  TVN wzmacnia serialową propozycję jesiennej oferty stacji. Drugą nowością po kryminalnym serialu „Pułapka” będzie serial obyczajowy „Pod powierzchnią”. Główne role zagrają Alicja Bachleda-Curuś, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat oraz debiutująca Maria Kowalska. Za kamerą 8-odcinkowej produkcji stanie reżyser filmowy Borys Lankosz, laureat wielu nagród, w tym Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Premiera serialu na antenie TVN w połowie października.
 • Daniel Olbrychski
  Już po wakacjach widzowie serialu "Na dobre i na złe" poznają nowego bohatera, w którego wcieli się Daniel Olbrychski.
 • Luke Cage. Sezon 2 - kadr z trailera
  Serial Luke Cage został wyprodukowany we współpracy wytwórni Marvel Television i ABC Studios. Opowiada historię, która jest częścią serialowego uniwersum Marvela, w którego skład wchodzą między innymi takie tytuły jak Deredevil czy Jessica Jones. Luke Cage znajduje się w nieustannym stylistycznym rozkroku pomiędzy małym realizmem a komiksowością, co negatywnie wpływa na jego jakość.
 • Dominika Ostałowska
  Dominika Ostałowska na planie "M jak miłość" spędziła 17 lat. Dlaczego tak długo była związana z jedną produkcją? Jak sama przyznaje, jednym z głównych powodów było bezpieczeństwo finansowe.