• Alcatel 5
  Na targach MWC w Barcelonie właściciel marki Alcatel, firma TCL, pokazała całą gamę ciekawych smartfonów, które nie wydrenują naszych kieszeni.
 • Honor 9 Lite - przód
  W końcu – chciało by się powiedzieć. Szefowie chińskiego Honora wzięli sobie do serca głosy użytkowników. Ich nowy telefon, który właśnie wchodzi na polski rynek, jest kompletnie wyposażony, czyli ma moduł NFC, dzięki czemu można go zamienić w kartę płatniczą, oraz działa na najnowszej wersji Androida 8.0 Oreo.
 • Honor 7X kontra Huawei Mate 10 Lite
  Te dwa modele telefonów są jednymi z nielicznych na rynku urządzeń o proporcjach ekranu 2:1, które można dostać u operatorów już za złotówkę. Nie ma się więc co dziwić, że oba cieszą się sporą popularnością, a wiele osób zastanawia się nad tym, który wybrać. Zobaczmy, jakie są między nimi różnice i który warto kupić.
 • smartfon
  Informacja daje władzę, więc władza żywi się informacją. Nim nadeszła epoka śledzących programów i sztucznych inteligencji, rządzącym musieli wystarczyć ludzie.
 • Samsung Galaxy Note 8
  Jeśli ktoś planuje zakup Galaxy Note 8, powinien najpierw zastanowić się, jak często będzie korzystać z rysika, i czy bardzo zależy mu na podwójnym aparacie. Jeśli to nie są dla niego najważniejsze rzeczy w telefonie – może sporo zaoszczędzić.
 • Wiko WIM Lite
  Wiko WIM Lite jest idealnym przykładem na to, że czasami mniej znaczy więcej. To bardzo ładny, kompletnie wyposażony i niedrogi smartfon, do którego producent dołożył jeszcze bogate oprogramowanie. I na tym się niestety poślizgnął.
 • LG V30
   Najciekawszymi smartfonowymi debiutami na tegorocznych Berlińskich targach były LG V30, Xperie XZ1 i XZ1 Compact, Motorola X4 i nowe, pancerne CAT-y.
 • Telefon z Androidem
  92 proc. Polaków korzysta z telefonów komórkowych - wynika z najnowszego badania CBOS. Powodzeniem bardziej cieszą się smartfony - ponad 57 proc., niż klasyczne telefony komórkowe - 43 proc. Telefonu głównie używamy do prowadzenia rozmów, a także wysyłania smsów i robienia zdjęć.
 • SMS
  Chińscy producenci telefonów jak Xiaomi i Meizu robią coraz lepsze jakościowo produkty, które udanie konkurują ze smartfonami znanych producentów. Modele te powoli trafiają do oferty polskich operatorów i sklepów. Można jednak je bezpośrednio samemu kupić w Chinach. Oto, jak to zrobić.
 • Telefon Nubia
  Tak jak zapowiadaliśmy chińska marka w końcu zagościła w naszym kraju. Na początek w sieciach sklepów z elektroniką dostępne będą trzy modele: Nubia N1 lite, Nubia Z11 mini S oraz flagowy model Z11.