• Samsung Galaxy Note 8
  Jeśli ktoś planuje zakup Galaxy Note 8, powinien najpierw zastanowić się, jak często będzie korzystać z rysika, i czy bardzo zależy mu na podwójnym aparacie. Jeśli to nie są dla niego najważniejsze rzeczy w telefonie – może sporo zaoszczędzić.
 • Wiko WIM Lite
  Wiko WIM Lite jest idealnym przykładem na to, że czasami mniej znaczy więcej. To bardzo ładny, kompletnie wyposażony i niedrogi smartfon, do którego producent dołożył jeszcze bogate oprogramowanie. I na tym się niestety poślizgnął.
 • LG V30
   Najciekawszymi smartfonowymi debiutami na tegorocznych Berlińskich targach były LG V30, Xperie XZ1 i XZ1 Compact, Motorola X4 i nowe, pancerne CAT-y.
 • Telefon z Androidem
  92 proc. Polaków korzysta z telefonów komórkowych - wynika z najnowszego badania CBOS. Powodzeniem bardziej cieszą się smartfony - ponad 57 proc., niż klasyczne telefony komórkowe - 43 proc. Telefonu głównie używamy do prowadzenia rozmów, a także wysyłania smsów i robienia zdjęć.
 • SMS
  Chińscy producenci telefonów jak Xiaomi i Meizu robią coraz lepsze jakościowo produkty, które udanie konkurują ze smartfonami znanych producentów. Modele te powoli trafiają do oferty polskich operatorów i sklepów. Można jednak je bezpośrednio samemu kupić w Chinach. Oto, jak to zrobić.
 • Telefon Nubia
  Tak jak zapowiadaliśmy chińska marka w końcu zagościła w naszym kraju. Na początek w sieciach sklepów z elektroniką dostępne będą trzy modele: Nubia N1 lite, Nubia Z11 mini S oraz flagowy model Z11.
 • Smartfony
  Specjalizująca się w cyberbezpieczeństwie amerykańska firma Kryptowire podała, że rozpowszechnione w USA telefony komórkowe z wbudowanym oprogramowaniem pewnej chińskiej firmy przekazywały na serwery w Chinach różne dane o połączeniach bez wiedzy użytkowników.
 • Samsung Galaxy Note 7
  Gigant branży elektronicznej Samsung Electronics wycofuje ze sprzedaży smartfony Galaxy Note 7, gdyż niektóre zapaliły się lub eksplodowały podczas ładowania. Firma przygotuje urządzenia zastępcze dla klientów, którzy nabyli wadliwy model.
 • Oukitel K4000
  Oukitel K 4000 pro to chiński wynalazek którego na próżno szukać w jakimkolwiek sklepie z elektroniką. Znajdziecie go za to na portalach aukcyjnych tak polskich, jak i chińskich. Ma trzy cechy, dla których warto się nim zainteresować. Ale zdecydowanie nie jest to smartfon dla każdego.
 • Honor 5X
  Chiński smartfon ma kilka niezaprzeczalnych zalet, ale nie jest też pozbawiony wad. W dodatku trzeba wydać na niego 1100 złotych (bez złotówki), co jak na telefon ze średniej półki jest sporą kwotą. Zobaczmy, czy warto go kupić, czy też może lepiej zainwestować pieniądze w inny sprzęt.