• Robert Korzeniowski / okładka "Super Expressu"
  Robert Korzeniowski podczas zawodów Run4 Life w Oświęcimiu został przyłapany na pocałunkach i czułych gestach ze sporo młodszą od siebie kobietą. Czyżby sportowiec szykował się do kolejnego rozwodu?
 • Kroplówka
  Komfort sportowca oraz jego stan zdrowia może zostać szybko polepszony dzięki wlewom dożylnym. Ta metoda jest dużo szybsza od suplementacji doustnej i jej efekty są natychmiastowe.
 • Ewa Bilan-Stoch odebrała za męża statuetkę dla zwycięzcy plebiscytu
  Triumfator dwóch ostatnich edycji Turnieju Czterech Skoczni i drugi w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w sezonie 2016/17 Kamil Stoch został najlepszym sportowcem Polski 2017 roku w 83. plebiscycie "Przeglądu Sportowego", organizowanego wspólnie z telewizją Polsat.
 • Woda gazowana
  Odpowiednie nawodnienie sportowców jest niezwykle ważnym czynnikiem do utrzymania wytrzymałości podczas treningu, który także zmniejsza ryzyko urazów. Zapotrzebowanie na płyny jest zależne od wielu elementów: rywalizacji, adrenaliny, temperatury, tempa oraz długości treningu.
 • AKTOR I SPORTOWIEC WALCZY O POWRÓT DO ZDROWIA
  2,3 metra wzrostu mierzy sobie Yang Jigang - chiński sportowiec, aktor i prestidigitator. Niestety, od pięciu lat jest przykuty do wózka inwalidzkiego. Lekarze z Pekinu zobowiązali się, że pomogą mu wrócić do zdrowia, aby mógł jeszcze wyjść na parkiet i wziąć udział w meczu koszykówki.
 • Dieta sportowca
  W "Dzień Dobry TVN" siatkarz Waldemar Świrydowicz wyjaśnił, jak rozpoczęła się jego przygoda z grą w siatkówkę. Jakie danie wzmacniające stawy przygotował w "Dzień Dobry TVN" dla niego Mikołaj Rey? W studiu programu poszukiwacz smaków wyjaśnił, jak wzmocnić kości i stawy. Czy stres ma na to wpływ?
 • Miejsce katastrofy samolotu
  Samolot pasażerski British Aerospace 146, który rozbił się w poniedziałek w Kolumbii, nie miał w zbiornikach żadnego paliwa - wynika ze wstępnych ustaleń służb ds. lotnictwa. Wcześniej ujawniono nagrania, w których pilot zgłaszał, że skończyło mu się paliwo.
 • Pływak w basenie
  Mistrz olimpijski w pływaniu na 400 metrów stylem dowolnym Mark Horton nie kryje radości o wdzięczności. Sportowiec podziękował w internecie anonimowemu kibicowi za uratowanie życia przez wykrycie we wczesnej fazie nowotworu. Osoba oglądająca w telewizji rywalizację w Rio de Janeiro zwróciła uwagę na znamię pływaka.
 • Paweł Skrzecz z synem Sebastianem
  "Większość się wspomaga. Jedni legalnie, choć pewnie też nie do końca, bo witaminy można tylko łykać, a nie przyjmować w zastrzykach, w kroplówkach. Bo one są przez polskie ministerstwo traktowane jako doping" - mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti Sebastian Skrzecz. Do tych słów odnosi się też jego ojciec.
 • Oscar Pistorius
  Prokuratora w RPA będzie apelować o zmianę wyroku dla znanego niepełnosprawnego lekkoatlety i paraolimpijczyka Oscara Pistoriusa. W jej opinii sześć lat pozbawienia wolności za morderstwo swojej partnerki Reevy Steenkamp jest "szokująco pobłażliwe".