• Ampułka i strzykawka
  Niektórzy ludzie ćwiczący na siłowni, którzy chcą szybko osiągnąć wymarzoną sylwetkę, sięgają po sterydy anaboliczne. Jak te substancje działają na zdrowie? Czy wywołane przez nie zmiany są odwracalne?
 • Mężczyzna ćwiczy
  Anaboliki stosowane na przyrost masy mięśniowej, siły i wytrzymałości, niosą poważne konsekwencje dla naszego organizmu. Nie tylko zaburzają pracę wielu narządów, m.in. wątroby lub serca, ale mają też poważne skutki dla wyglądu. Ginekomastia czy łysina to tylko niektóre z nich.
 • Maria Szarapowa
  28-letnia rosyjska tenisistka Maria Szarapowa przyznała na konferencji prasowej w Los Angeles, że miała pozytywny wynik testu antydopingowego, który przeprowadzono podczas tegorocznego Australian Open. Jak wyjaśniła, chodziło o substancję pod nazwą meldonium.
 • Lee Priest
  Obwody ramion przekraczające 60 cm, waga dużo powyżej 100 kg i wyniki siłowe, których pozazdrościłby niejeden bywalec siłowni. Mimo że wszystko to nie jest "darem natury" trudno uwierzyć, że zaczynali jako anemicznymi, szczupli chłopcy. Zobacz galerię!
 • Mężczyzna
  Powiększone gruczoły piersiowe u mężczyzn, czyli tzw. ginekomastia, najczęściej są wynikiem zaburzeń hormonalnych, stosowania sterydów lub nagromadzenia się tkanki tłuszczowej w okolicach sutków. Rozwiązaniem mogą być odpowiednie ćwiczenia i dieta, a także zabieg chirurgiczny. Z problemem zmaga się 45 proc. mężczyzn.
 • Co wiemy o łuszczycy?
  Blisko milion Polaków cierpi na łuszczycę, z czego 1600 zmaga się z jej ostrą postacią. Ze względu na charakter choroby, jest ona tematem tabu, a osoby nie mające na co dzień styczności z łuszczycą, mają małą wiedzę na jej temat.
 • Coraz więcej nielegalnych leków z Chin i Indii
  Polski rynek zalewają nielegalne leki sprowadzane z Chin i Indii. Funkcjonariusze Urzędu Celnego w ubiegłym roku przechwycili 40 tysięcy sztuk farmaceutyków, czyli czterokrotnie więcej niż w 2011 roku.
 • Placówki wojenne BOR za granicą poza kontrolą
  Sterydy, skażona żywność i woda, brak dyscypliny i nadzoru przełożonych - tak, według "Naszego Dziennika", wygląda codzienność funkcjonariuszy BOR na placówkach wojennych poza granicami kraju.
 • Większość mężczyzn wspomagających się sterydami boryka się z obniżonym libido, zaburzeniami wzwodu, brakiem erekcji...
  Dla niektórych facetów oznaką męskości jest wielkość i siła mięśni. Zamierzony cel realizują na siłowni często wspomagani sterydami. Jednak czy dążenie do atrakcyjnego wyglądu nie odbywa się kosztem potencji, czyli de facto tej prawdziwej męskości?
 • Robert Piotrkowicz
  Robert Piotrkowicz to trzykrotny mistrz świata w kulturystyce ekstremalnej, oraz zdobywca kilkunastu innych tytułów mistrzowskich na zawodach krajowych i międzynarodowych. W wywiadzie dla sportfan.pl obala mity związane z zawodowym sportem.