• Izabela Janachowska, Harry i Meghan
  Meghan Markle podczas ślubu z księciem Harrym postawiła na prostotę i bardzo naturalny wygląd. Zdaniem ślubnej ekspertki, Izabeli Janachowskiej, efekt był inny od zamierzonego.
 • Modne suknie ślubne 2017
  Projektanci proponują obfitość fasonów, tkanin i kolorów; coś dla bardziej i mniej odważnych panien młodych...
 • Natalia Siwiec w programie "Salon Sukien Ślubnych"
  Natalia Siwiec szykuje się do swojego drugiego ślubu z Mariuszem Raduszewskim. Tym razem ceremonia odbędzie się w Polsce i będzie bardziej tradycyjna niż ta sprzed lat w Los Angeles. Sukni na swój ślub, modelka szukała w programie "Salon Sukien Ślubnych".
 • Natalia Siwiec w programie "Salon Sukien Ślubnych"
  Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski już raz składali sobie przysięgę małżeńską, teraz zaś planują zrobić to ponownie. O swoim pierwszym ślubie w Las Vegas oraz planach dotyczących kolejnej ceremonii, która odbędzie się w Polsce, modelka opowiedziała w rozmowie z dziennik.pl. Z Natalią rozmawialiśmy przy okazji jej udziału w programie "Salon Sukien Ślubnych". Odcinek z gwiazdą zostanie wyemitowany 26 lutego o godzinie 22.00 na kanale TLC.
 • Natalia Siwiec w programie "Salon sukien ślubnych"
  W najbliższym odcinku „Salonu Sukien Ślubnych: Polska” na poszukiwanie swoich wymarzonych kreacji wyruszają trzy warszawianki.W programie pojawi się także Natalia Siwiec. W jakiej roli?
 • Halina Mlynkova
  Halina Młynkova już niebawem ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Piosenkarka właśnie dopina ostatnie szczegółu uroczystości, na którą nie szczędzi pieniędzy. Tylko na własne stroje wyda aż 30 tys. złotych.
 • Przyjaciółki
  Już w najbliższy czwartek startuje nowy sezon popularnego serialu "Przyjaciółki". Z tej okazji powstał wyjątkowy zwiastun promujący nowe odcinki. W filmie możemy zobaczyć cztery główne aktorki: Małgorzatę Sochę, Joannę Liszowską, Anitę Sokołowską i Magdalenę Stużyńską-Brauer w niecodziennych, bo ślubnych, stylizacjach. Czy to możliwe, abyśmy w czwartym sezonie byli świadkami aż czterech ślubów?
 • ślub Artura Boruca i Sary Mannei
  Kreacja ślubna nowej żony Artura Boruca, Sary Mannei wciąż wzbudza wiele emocji. Nie dość, że sam jej wygląd spotkał się ze skrajnie różnymi ocenami, to teraz doszło do ostrej wymiany zdań między panną młodą, a projektantką, której krawcowe uszyły część kreacji.
 • Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski
  Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski niebawem będą sobie ślubować wieczną miłość. Para jest aktualnie w trakcie przygotowań do ceremonii, których jednym z elementów są przymiarki sukni ślubnej.
 • Suknie ślubne 2014
  Dzięki uprzejmości magazynu Wedding (www.e-wedding.pl) przedstawiamy sesję zdjęciową "Królowa śniegu", w której zaprezentowano suknie ślubne z kolekcji polskich i światowych marek odzwierciedlające trendy sezonu 2014. Pomimo chłodnego klimatu stylizacji zdjęć sugerującego zimową aurę, wśród zaprezentowanych modeli na pewno uda się znaleźć coś na każdą porę roku.