• Edyta Górniak
  Edyta Górniak stanęła przed nie lada dylematem. Wokalistka miała być jedną z głównych gwiazd sylwestra w Zakopanem współorganizowanego przez TVP, ale kilka dni przed sfinalizowaniem umowy trafiła się jej intratna propozycja.
 • Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Anna i Robert Lewandowscy
  Szalone imprezy, eleganckie bale, czy czas spędzony z rodziną? Polskie gwiazdy pokazały, jak bawiły się w sylwestrową noc.
 • Aleksander Kwaśniewski
  Na stronie prezydent.pl można znaleźć wywiad z 2001 r. jakiego ówczesny prezydent Aleksander Kwaśniewski udzielił "Gazecie telewizyjnej". Radzi on m.in. jakie alkohole pić w czasie sylwestrowej zabawy i nie tylko...
 • Wieża telewizyjna w Berlinie
  Największa w Niemczech impreza sylwestrowa przy Bramie Brandenburskiej powinna się odbyć mimo poniedziałkowego zamachu na jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie - oświadczyła we wtorek rzeczniczka organizującej to przedsięwzięcie firmy KIT Group.
 • Jak się ubrać na sylwestra
  Mężczyźni z reguły nie spędzają czasu na rozmyślaniach – w co by się tu ubrać na noworoczny wieczór? Czasem jednak trzeba założyć coś bardziej wytwornego niż rozciągnięty podkoszulek i dżinsy. Jedną z takich okazji jest sylwester. Jeżeli Wasze plany sylwestrowe wybiegają nieco dalej niż spędzenie wieczoru przed telewizorem, trzeba postarać się bardziej niż zwykle.
 • Kobieta przegląda się w lustrze
  Koniec roku za pasem – na pewno powoli zaczynasz się zastanawiać, jak spędzić tą wyjątkową noc. Jeśli masz w planach zabiegi medycyny estetycznej, warto zacząć je już teraz, by do sylwestra cieszyć się ich efektami i piękną skórą.
 • Co robić, by nie mieć kaca?
  W sylwestrową noc trudno zachować trzeźwość. Ale to wcale nie oznacza, że Nowy Rak trzeba witać z bólem głowy. Wystarczy, że wykorzystasz sprawdzone sposoby na kaca.
 • Mężczyzna po imprezie
  Po całonocnej imprezie masz gigantycznego kaca? Zamiast czekać, aż ból głowy stanie się jeszcze bardziej nieznośny, zacznij działać. Wypij napój, który pokona przykre dolegliwości.
 • Kobieta z szampanem
  Do Sylwestra pozostało już mniej niż 100 dni i choć wydaje się, że to dużo czasu, by zaplanować wyjazd, warto zacząć już teraz... Dlaczego? Eksperci z portalu Sylwestrowy.pl znają odpowiedź na to pytanie! Oto 7 powodów, by już dziś zastanowić się, jak spędzimy ostatnią noc w roku.
 • Klin klinem, czyli "odroczenie wyroku"
  Wielu z nas nie wyobraża sobie zabawy bez alkoholu, a sylwestrowy wieczór bez szampana nie może się udać... Jeśli uważasz podobnie, noworoczny kac dopadnie i ciebie! Co zrobić jeśli w "kosztowaniu" alkoholowych rarytasów poniesie nas fantazja? Zobacz galerię!