• Magda Linette
  Magda Linette przegrała ze słynną Rosjanką Marią Szarapową 5:7, 3:6 w drugiej rundzie tenisowego turnieju WTA w chińskim Tiencinie (pula nagród 426 tys dolarów).
 • Maria Szarapowa
  Maria Szarapowa pokonała wiceliderkę rankingu tenisistek Rumunkę Simonę Halep 6:4, 4:6, 6:3 w pierwszej rundzie wielkoszlemowego US Open. To był pierwszy mecz Rosjanki w turnieju tej rangi od stycznia 2016 roku, kiedy przyłapano ją na stosowaniu dopingu.
 • Maria Szarapowa
  Maria Szarapowa otrzymała "dziką kartę" do turnieju US Open - potwierdzili organizatorzy wielkoszlemowej imprezy w Nowym Jorku. Rosyjska tenisistka, która do kwietnia była zawieszona za doping, w ostatnich tygodniach zmaga się z kontuzją ramienia.
 • Maria Szarapowa
  Maria Szarapowa wycofała się z tenisowego turnieju WTA w Stanford. Rosjanka, która w drugiej rundzie miała grać z Ukrainką Łesią Curenko, narzeka na ból lewego ramienia. Impreza w Kalifornii była jej pierwszym startem w USA od dwóch lat.
 • Maria Szarapowa
  Maria Szarapowa oficjalnie dostała od organizatorów "dziką kartę" do turnieju WTA w Stanford. Startem w imprezie, która rozpocznie się 31 lipca, rosyjska tenisistka ma wrócić do rywalizacji po przerwie spowodowanej kontuzją uda.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska spadła z dziewiątego na dziesiąte miejsce w rankingu tenisistek WTA Tour. Prowadzi Niemka Angelique Kerber, przed Amerykanką Sereną Williams i Czeszką Karoliną Pliskovą.
 • Maria Szarapowa
  Organizatorzy tenisowego turnieju WTA w Birmingham, jednej z ostatnich imprez przed wielkoszlemowym Wimbledonem, przyznali "dziką kartę" Marii Szarapowej. Rosjanka nie otrzymała takiego zaproszenia na French Open, który rozpoczyna się 28 maja.
 • Maria Szarapowa
  Rosyjska tenisistka Maria Szarapowa nie dostała "dzikiej karty" na wielkoszlemowy turniej French Open, który rozpocznie się 28 maja. 30-letnia zawodniczka, która wraca do rywalizacji po 15-miesięcznej dyskwalifikacji, nie może zagrać nawet w kwalifikacjach.
 • Maria Szarapowa
  Maria Szarapowa jest już pewna udziału w kwalifikacjach do wielkoszlemowego Wimbledonu. Jeśli rosyjska tenisistka dotrze do półfinału trwającej w Rzymie imprezy WTA, to od razu przystąpi do głównej części londyńskiego turnieju.
 • Niezwykła sesja Marii Szarapowej. Piękna Rosjanka pozowała w Koloseum
  Maria Szarapowa wróciła na kort po dyskwalifikacji nałożonej za stosowanie niedozwolonych środków farmakologicznych. Wokół niej jest sporo szumu. Występom 30-letniej tenisistki towarzyszy wielkie zainteresowanie. Przed rozpoczęciem turnieju w Rzymie piękna Rosjanka wzięła udział w specjalnej sesji.